Antieke Jugendstil eikenhouten kolenkit met messing beslag ca. 1900 Engeland. 35x33x54cm. Cond.: G
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G
4 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 3x Opaline glas 1x Normaal glas. 16-50cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)
Dekselkistje in barokstijl ca. 1900 notenhout met fineer,oplopend deksel met ster intarsia. Cond:G, 18 x 32 x 26 cm.
Boek van Johann Arndt ca. 1700,Erbauungsbuch (samengaan kerken) met veel kopergravures.Titel ontbreekt.Bij ingebonden "Catechetische Einleitung (..)vom Wahren Christentum"leder band met sluiting Boek ...
Oud notenhouten speeldoosje gemerkt Thorens Switzerland met drie melodiën namelijk "Grindelwaldlied", "Nach dem Räge schinnt Sunne", "Ich Kusse Ihre Hand Madamme". Klein defect (rem zit vast) 6x14x9cm...
Chinese kinderrammelaar begin 20e eeuw gemaakt uit been. Rammelaar is compleet uitgewerkt en gedecoreerd met drakenmotief. Binnen met 4 kleine balltjes waarvan er 1 kapot is ø5,6cm. Cond.: G
Bijzonder 5-delig nikkelen theeservies ca. 1910 in Empire stijl (plate). Mooi uitgewerkt met guirlandes 56x22x31cm. Cond.: U
19e Eeuwse wandlamp in barokstijl met nautilusschelp. Gemengd hout met rocailles 29x19x21cm. Cond.: G
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900, Oranjekleurig keramiek met polychroom bloembeschildering. Driekantig metalen montering met bloemotief en melkglazen kap 105cm.
Kruidenschaaltje 19e eeuw, parelmoer schaaltje in messing montuur. Afrikaanse man van beschilderd metaal. Gebruikssporen 15x11x7cm.
Doos met damast tafelkleden (4 stuks) en servetten (9 stuks).
Majolica hangpetroleumlamp ca. 1910, glazen kap met barst 57xø32cm. Cond.: G
Antiek Art-Deco gegraveerde W.M.F. vaas (metaal) Duitsland, 1e prijs 1936. 30xø15cm. Cond.: G
Oud glazen stolpje voor een klok 20e eeuw met zwart geëboniseerd houten voet 22xø17cm. Cond.: G
Jugendstil stijl tulpenlamp met 3 brandpunten en rose kelklampekapjes. 21e eeuws 56x22x20cm. Cond.: G
Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Hollandse doofpot van messing met rood koper. 37xø27cm. Cond.: U
Twee moderne Wedgwood salonlampen in goede staat. 50xø25cm. Cond.: G
Twee moderne lampen, klassieke stijl met houten voet en koper. In goede staat 80x36cm. Cond.: G
Grote messing wandlamp Holland, handgedreven 20e eeuw met 2 kaarshouders 74x42x16cm. Cond.: G
Doos decoratieartikelen 20e eeuw. O.a; Charlie Chaplin, negerorkest luchtballon etc. Cond.: G
Twee silverplated schalen 20e eeuw. 1x Mexico Maja bord met parelmoer. 1x Modern design schaal ingelegd met natuursteen ø28cm. en 8x31x31cm. Cond.: U
Grote messing kaarskandelaar in barokstijl 20e eeuw 53xø16cm. Cond.: G
Twee antieke koperen kandelaars ca. 1890 in classisime stijl 29cm. Cond.: G
Na-verbrander van een straalmotor, van metaal 60xø23cm. Cond.: G
Twee messing/bronzen fotolijsten in de rococo stijl 20e eeuw 32x20x2cm. Cond.: G
Twee antieke koperen waterbakken met hengsel (gerepareerd) en 1 hangweegschaal ø47cm. Cond.: R
Antieke tinnen kraantjeskan Holland 19e eeuw, oude restauratie 41xø12,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands hangkastje ca. 1910 met keramiek laden voor kruiden etc. Kastje is wit gelakt. enkele beschadigingen 40x59x14cm. Cond.: R
Grote bronzen schrijfset ca. 1890 bestaande uit grote schaal, luciferdooshouder en kandelaar. Gesigneerd Dinant (Frankrijk) 46x36x4cm. 19x9cm. en 13x8x8cm. Cond.: G
Doos diversen waaronder 4 oude koffiemolens, koperen bloembak en weegschaal Cond.: G
Antieke kapstok ca. 1900 (vermoedelijk Schwarzwald) met een wild zwijn afgebeeld. mooi uitgewerkt 72x32x3cm. Cond.: G
Emaille reclamebord met thermometer, Holland, midden 20e eeuw, "Ceresan von Bayer" aan de rand beschadigd. 41x17 cm.
Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U
Grote silverplated 5-lichts kandelaar, klassiek 21e eeuw 48cm. Cond.: U
Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Wanddecoratie, zwaard op houten ondergrond 2e helft 20e eeuw. Getiteld "The sword of Charlemagne". Kruisvormig bronzen greep met goudkleur versierd. 95cm.
8-Pas tegeltableau met voorstelling van Amsterdamse grachtenpanden uit diverse bouwjaren door D.D.S. begin 20e eeuw 52x56cm. Cond.: G
Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G