Grote messing wandlamp Holland, handgedreven 20e eeuw met 2 kaarshouders 74x42x16cm. Cond.: G
Doos decoratieartikelen 20e eeuw. O.a; Charlie Chaplin, negerorkest luchtballon etc. Cond.: G
Twee silverplated schalen 20e eeuw. 1x Mexico Maja bord met parelmoer. 1x Modern design schaal ingelegd met natuursteen ø28cm. en 8x31x31cm. Cond.: U
Grote messing kaarskandelaar in barokstijl 20e eeuw 53xø16cm. Cond.: G
Twee antieke koperen kandelaars ca. 1890 in classisime stijl 29cm. Cond.: G
Na-verbrander van een straalmotor, van metaal 60xø23cm. Cond.: G
Twee messing/bronzen fotolijsten in de rococo stijl 20e eeuw 32x20x2cm. Cond.: G
Antieke tinnen kraantjeskan Holland 19e eeuw, oude restauratie 41xø12,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands hangkastje ca. 1910 met keramiek laden voor kruiden etc. Kastje is wit gelakt. enkele beschadigingen 40x59x14cm. Cond.: R
Grote bronzen schrijfset ca. 1890 bestaande uit grote schaal, luciferdooshouder en kandelaar. Gesigneerd Dinant (Frankrijk) 46x36x4cm. 19x9cm. en 13x8x8cm. Cond.: G
Emaille reclamebord met thermometer, Holland, midden 20e eeuw, "Ceresan von Bayer" aan de rand beschadigd. 41x17 cm.
Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U
Grote silverplated 5-lichts kandelaar, klassiek 21e eeuw 48cm. Cond.: U
Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Wanddecoratie, zwaard op houten ondergrond 2e helft 20e eeuw. Getiteld "The sword of Charlemagne". Kruisvormig bronzen greep met goudkleur versierd. 95cm.
8-Pas tegeltableau met voorstelling van Amsterdamse grachtenpanden uit diverse bouwjaren door D.D.S. begin 20e eeuw 52x56cm. Cond.: G
Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G