Twee zeldzame Meissen porseleinen kopjes ca. 1900 Duitsland. Achtkantig met decor van bloemen en insecten. Randbeschadiging 6x7,5cm. Cond.: R
Porseleinen buste 2de helft 20e eeuw, modelnummer 373, wit H. 24 cm.
Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.
Twee Japanse borden eind 19e eeuw, voorstellend figuren en huis. Beide borden zijn linksboven gelijmd ø30cm. em ø31cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw Chieng Lung. Decor blauw-wit met bloemen. Haarscheuren en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
37-Delig porseleinen Hutschenreuter koffieservies 20e eeuw. Dresden (Duitsland) met bloemdecor. 1 Bordje met chip Cond.: G
Grote porseleinen dekselvaas Delfts bont met leeuw op het deksel 20e eeuw. Bloemenmotief Holland "625 - 4 O.D.", chip van de kraag af 54x30x30cm. Cond.: G
Grote porseleinen Delftbonte knobbelvaas met bloemmotief 20e eeuw "Holland 040 4 O.D." 50xø22cm. Cond.: G
Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G
Chinese gendie vaas (waarschijnlijk 16e eeuw) handbeschilderd met landschapsdecor. Rand mist een hoekje en heeft 1 haarscheurtje 18,5xø12,5cm.
Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.
Antiek ivoren boedha figuur op houten sokkel ca. 1930 (Azië) 6,5x5x2cm.
Twee antieke Chinees imari kop (4xø7,5cm.) en schotels (ø11cm.) 18e eeuw. Decor met goud en bloemen. Cond.: G
Antiek keramische Delfts-bonte koe 18e-19e eeuw, gemerkt (waarschijnlijk de Klaauw), licht beschadiging 9,5x13,5x6,5cm. Cond.: G
Antieke Delfts bonte koe 18e eeuw Holland, hoorn gelijmd 10,5x14x7cm. Cond.: G
Antieke kristallen gember dekselpot 19e eeuw Holland. Ruitvormig slijpsel, licht beschadigd 25xø17cm. Cond.: R