Grote Chinese schotel 18e eeuw compleet handbeschilderd met landschapsdecor en 2 insecten. Bord heeft lichte randschade en 1 haarscheurtje, verder goed 6,5xø28cm. Cond.: G
Grote keramiek dekselvaas van De Porseleyne Fles Delft Holland, Letters: J. PO.CB 1468. 38xø29cm. Cond.: G
Aardewerken scheerbekken eind 17e - begin 18e eeuw, waarschijnlijk fries aardewerk met Japanse bloemmotieven. Scheerbekken heeft een diepe bolling. Diverse chips aan de rand 9xø27cm. Cond.: R
Twee Chinese dekselvaasjes met lange lijs eind 19e eeuw. Vaasjes verschillen iets van hoogte. 1 Deksel met klein chipje 16,5x6,5cm. en 15,5x6,3cm. Cond.: G
6 Chinese kop en schotels 18e eeuw gedecoreerd met figuren en een vogel. Schotels ø13cm met randschade en haarscheurtjes. Kopjes 5,5xø9,5cm. 2 helemaal gaaf, 3 met haarlijnen en 1 gelijmd. Cond.: R
Kop en schotel 19e eeuw China met figurendecor. Schotel en kopje beide met lichte chips en haarscheurtjes ca. 9cm. hoog Cond.: R
groot Makkums porseleinen sierbord Holland. Apart design met bloemen "Verso BD 30 90 HG CK" 5xø30cm. Cond.: U
3-Delig kaststel keramiek 20e eeuw met bloemdecor 39xø21cm. en 30xø14cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinese kommen gedecoreerd met bloemdecor. Kommen zijn niet hetzelfde getekend 7xø14,5cm. Cond.: G
Driedelig Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw. Blauw decor met bloemen, bomen en draken. Beschadigd, gelijmd. 2x20,5xø9cm. en 22xø10,5cm. Cond.: M
Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap. rand gedecoreerd met bloemen en vlinders. 1 Kleine chip ø23cm.
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Dame met jurk "Daisa 1990 5755" (mist 1 vinger). 1x Geisha met waaier "Daisa 1978 4990". 30-36cm. Cond.: G