This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Divers kristal/glas
Result: 20 EUR

6 Delen kristal o.a; 3x vaasje, grote schaal, asbak en een grote ronde asbak. Allen 20e eeuw Cond.: G

4 Borden
Result: 20 EUR

Vier porseleinen sierborden, gelimiteerde oplage van Kees van den Berg. Bloemdecor ø21cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Result: 20 EUR

Drie delen keramiek doorbroken 18e-19e eeuw. Delft? (beschadigd, gelijmd) Cond.: M

Aardewerk windlicht
Result: 20 EUR

Aardewerk windlicht in de vorm van een vrouwfiguur met uitgestrekte armen 2e helft 20e eeuw. 32cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Result: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

2 Imari sierborden
Result: 18 EUR

Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R

Doos glaswerk
Result: 15 EUR

Doos divers glaswerk 20e eeuw. Cond.: R

Doos Maastricht aardewerk
Result: 15 EUR

Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G

Doos aardewerk
Result: 15 EUR

Doos aardewerk Petrus Regout Maastricht en diversen Cond.: G

Parfumflesje
Result: 15 EUR

Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U

2 Figuren
Result: 15 EUR

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

3 Vazen
Result: 15 EUR

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

7 Antieke tegels in lijst
Result: 15 EUR

7 Antieke tegels in lijst 19e eeuw. Handbeschilderde polychroom tegels in lijsten. tegels zijn 13x13cm. (met lijst 17x17cm.) Cond.: G

Gouda plateel vaas
Result: 15 EUR

Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G

Dekseldoos pors.
Result: 15 EUR

Porseleinen Art Deco dekseldoos Arzberg/Bayern ca. 1920-1930. Rondom gedecoreerd met bloemen en oranje banden 16xø16,5cm.

26 Delig servies
Result: 15 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

12 Persoons servies
Result: 14 EUR

12 Persoons aardewerken servies. Handbeschilderd met bloemdecor. 12 kop en schotels, suiker- en melkkannetje en grote koffiepot (22cm.).Deksel suikerpot ontbreekt. Gemerkt Tsjechië-Slowakije. 2 Kopje...

16 Delen glas/kristal
Result: 12 EUR

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

11 kopjes en 6 schoteltjes
Result: 12 EUR

17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Result: 10 EUR

2 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. Figuur van een man en een vrouw en een koets met figuren 25x16x8cm. en 13x20x11cm. Cond.: G

Doos aardewerk/porselein
Result: 10 EUR

Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G

Fruittester
Result: 10 EUR

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Result: 10 EUR

2 Porseleinen figuren 20e eeuw in kledendracht van de 18e eeuw. 31cm. en 32cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Result: 10 EUR

Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U