Jelle Hoogstra '93 (1924 Leeuwarden - 2003), gemengde techniek op papier, vier vrouwen Cond.: U
G. van Assenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, gracht van Amsterdam 40x50cm. Cond.: G
Jan van Rhijnnen (Den Haag 1859 - 1927), aquarel op papier, waterkant met eenden 38x55cm. Cond.: U
Miniatuurportret van een jonge militair 19e eeuw (Duitsland - Oostenrijk). Onduidelijk gesigneerd (D. Isabey?) 9x7cm. Cond.: G
Zoon van Napoleon, hertog von Reichstadt
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G
Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U
S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G
Mc. Kenna 20e eeuw, olieverf op linnen, Ierse paardenmarkt 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G
J. Th. Unger ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en boerderij 50x70cm. Cond.: G
Jan Herman Coster (Almelo 1846 - Apeldoorn 1960), olieverf op linnen, visser aan het water 24x32cm. Cond.: G
J. Evans ,20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
J. Lorje 79, olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 68x51cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel met ophaalbrug 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U
A.Broekman ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met tinnen kan en zonnebloemen 50x70cm. Cond.: G
A. Stroh 2002 (Geb. Rusland), acryl op linnen, "raum 4", abstracte compositie 50x60cm. Cond.: U
Gerard Diepeveen (Enschede), naar August Macke, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
P. de Bruin begin 20e eeuw, olieverf op linnen, gracht Amsterdam (klein scheurtje) 40x50cm. Cond.: G
Cees Bolding (1897 Wormerveer - 1979 Den Haag), lithografie op papier, Volendamse jongens 44x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd schilderij ca. 1920, olieverf op linnen, jongen met kalf (restauratie middenboven) 33x40cm. Cond.: R
Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G
Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winterlandschap met vogels 36x54cm. Cond.: G
Stroethoff 20e eeuw, olieverf op linnen, sneeuwgezicht met oude waterput 30x40cm. Cond.: R
A. Beekman ca. 1910, olieverf op linnen, watergezicht met vissers en bosrand 55x37cm. Cond.: G
Marianne Naerebout (1958 Rotterdam), kunstwerk op kunststof, 29,5x29,5cm. Cond.: U
Corneille, drukwerk op stof (texoprint), vrouw met kat en duif 72x72cm. Cond.: U
J. Boydell, gravure 19e eeuws naar een voorbeeld van de 18e eeuw. Alchemist "Physick" 29x40cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje 35x25cm. Cond.: G
Miniatuur van een jongen ca. 1900. Onduidelijk te zien of het voorgedrukt is of misschien origineel is ø11cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G
W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G
Landkaart van de stad Zutphen aan de IJssel 17e-18e eeuw (vermoedelijk Blauw), ets op papier 31x23cm. Cond.: G
Gesigneerd Brown, nieuwwaardig, stilleven 21e eeuw. 30x40 cm. Cond.: U
H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Kleyn20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G
W.K. de Wijs 1942 (Rotterdam 1884 - 1964 Enschede), aquarel op papier, landschap met korenschoven 48x38cm. Cond.: G
2x G. Donkerspel 20e eeuw, olieverf op paneel, watergezicht met figuren 13x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G
Range Hollandse school, olieverf op linnen, landschap met koeien en eenden 50x60cm. Cond.:U
P. Terpstra ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 24x30cm. Cond.: G