This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren koffiekan
Result: 350 EUR

Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U

12 Delen zilver
Result: 120 EUR

Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G

Dekselbus Spaans zilver
Result: 270 EUR

Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G

93 Delen zilver bestek
Result: 1.600 EUR

93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...

Kristallen karaf, zilveren montuur
Result: 200 EUR

Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.

6 Zilveren lepeltjes
Result: 35 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G

Zilveren horlogekast 18e eeuw
Result: 110 EUR

Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G

2 Zilveren kammen
Starting price 100 EUR

(Ongeldig)

Psalmenboek, zilv. sloten
Starting price 750 EUR

Antiek Duits psalmenboek anno 1772 met zilveren beslag en dubbele sloten. gemaakt door P. Wilhelmum Nakatenum Der Societata Jesu Preistern (Sechszehnter druck). bevat 16 originele barok gravures, orig...

6-Delig zilveren servies
Starting price 275 EUR

Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/00, ca. 54gr. Cond.: U

Zilveren kroonluchter
Starting price 150 EUR

Miniatuur zilveren kroonluchter 835/000, ca. 40gr. Cond.: U

Zilveren kaptafel
Starting price 175 EUR

Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U

Schotel met silver-overlay
Result: 60 EUR

Zeer decoratieve aanbiedschaal, glas met silver-overlay, gest.Sterling 925/000, 20e eeuw, in het midden een zwanenhals,ø 28.5 cm.

6 Onderzetters zilveren rand
Result: 70 EUR

Zes onderzetters met zilveren rand ca. 1920-1930. MT: F.B. Rogers Silver Co. 925/000. Drie onderzetters horen bij elkaar. ø7-9,5cm.

2 Zilveren kaarsen standaards
Starting price 60 EUR

Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.

2 Zilveren kaarsen standaards
Starting price 40 EUR

Twee zilveren kaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 6,5cm. 1 Bodemplaat mist.

2 Zilveren strooiers
Result: 30 EUR

Zilveren peper & zoutstel Amerikaans ca. 1930-1940 925/000 H.: 8cm. 1 met minimale beschadiging.

2 Zilveren strooiers
Result: 35 EUR

Peper & Zout strooier ca. 1970 Amerikaans met glasinzet. 925/000 H.11,5cm.

Zilveren kandelaar
Result: 110 EUR

3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.

Glazen schenkglas silver-overlay
Result: 60 EUR

Groot glazen schenkglas met zilvermontuur (925/000). Decor met silver-overlay techniek van eenden en riet. 22,5cm.

Zilveren schaaltje
Starting price 35 EUR

Decoratief zilveren schaaltje eind 19e eeuw, gemonogrammeerd I.S. Binnenkant met reliëf bloemendecor ca. 60gr. ø14,5cm.

Zilveren schaaltje
Starting price 60 EUR

Decoratief ovaal zilveren schaaltje met reliëfbodem, Duits eind 19e eeuw. Opengewerkte rand met rocaille ornamenten, minimaal beschadigd 800/000 ca. 100gr. 17x13,5cm.

Hengselschaal,silver-plated
Starting price 25 EUR

Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.

Koffieservies, zilver
Starting price 600 EUR

Driedelig koffieservies Denemarken 1868-1919, gemerkt Clement, Beschau "Simon Groth". bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot, minimale beschadiging. Buitenkanten gegraveerd met verschillend...