6 Overlay onderzetters, USA, ca.1930, Meesterteken:Webster Company,sterling zilver omranding 925/000. ø 8 cm.
6 Kleine bekertjes op voet, USA 20e eeuw, sterling zilver 925/000, meesterteken Gorham, binnenkant rood,blauw en groen geëmailleerd.Con:G, H.5 cm, ca.120 gr.
Miniatuur vliegtuigje(Italië) gest.Sterlingzilver 925/000, met beweegbare propellers en wielen.7.5x9.5 cm., ca,70 gr.
Decoratief notenhouten dienblad met silver-overlay binnenkant, USA ca.1910/20, meesterteken: Meriden Brittania Co., sterlingzilver 925/000, Cartouche met monogram R, ø 44 cm.
Jugendstil kop,schotel en lepel, zgn. doopset, Geislingen ca. 1910, WMF metaal silverplated deels verguld.In origineel etui.
kop H. 6 cm., schotel Ø13 cm., lepel L.11 cm.
2 Kristallen kruidenschaaltjes met lepeltje in doos. Nederland begin 20e eeuw, kristal met zilveren rand. min.chipjes. Schaaltjes ø 5 cm., lepel L 6.5 cm.
Vierdelig bestekset in cassette, metaal vernikkeld met 2 verschillenbde visscheppen. Allen met bloemmotief gegraveerd 22-29,5cm.
Silverplated bowllepel eind 19e eeuw. Steel in de vorm van een wijntak, en decor van wijnbladeren 36,5cm.
Zes persoons silverplated visbestek, 14-delig. Engels ca. 1930 met bakelieten grepen in houten cassette.17,5-28cm.
Drie kristallen asbakken met zilveren montuur ca. 1910-1920, gemerkt Wilhelm Theodor Binder/ E.L. Vietor. De monturen zijn 830/000, 835/000 en 925/000, minimale chips ø9,5-ø11cm.
Driedelig koffieservies Denemarken 1868-1919, gemerkt Clement, Beschau "Simon Groth". bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot, minimale beschadiging. Buitenkanten gegraveerd met verschillend...
Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.
Decoratief ovaal zilveren schaaltje met reliëfbodem, Duits eind 19e eeuw. Opengewerkte rand met rocaille ornamenten, minimaal beschadigd 800/000 ca. 100gr. 17x13,5cm.
Decoratief zilveren schaaltje eind 19e eeuw, gemonogrammeerd I.S. Binnenkant met reliëf bloemendecor ca. 60gr. ø14,5cm.
Groot glazen schenkglas met zilvermontuur (925/000). Decor met silver-overlay techniek van eenden en riet. 22,5cm.
3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.
Peper & Zout strooier ca. 1970 Amerikaans met glasinzet. 925/000 H.11,5cm.
Zilveren peper & zoutstel Amerikaans ca. 1930-1940 925/000 H.: 8cm. 1 met minimale beschadiging.
Twee zilveren kaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 6,5cm. 1 Bodemplaat mist.
Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.
Zes onderzetters met zilveren rand ca. 1920-1930. MT: F.B. Rogers Silver Co. 925/000. Drie onderzetters horen bij elkaar. ø7-9,5cm.
Zeer decoratieve aanbiedschaal, glas met silver-overlay, gest.Sterling 925/000, 20e eeuw, in het midden een zwanenhals,ø 28.5 cm.
Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.
Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U