This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

2 Zilveren zuurvorkjes
Starting price 75 EUR

Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 25gr. 13,5cm. Cond.: U

Zilveren koffiekan
Result: 350 EUR

Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U

Kralentas, zilv. beugel
Starting price 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollandse beugeltas van kralen, met zilveren beugel met muziekanten, 835/000, ca. 211gr. 12cm.

2 Zoutvaatjes, zilv. rand
Starting price 35 EUR

Stel kristallen zoutvaatjes met zilveren rand 3,5xø5cm.

2 Zilveren strooiers
Result: 120 EUR

Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G

Vaasje kalebas zilveren montuur
Result: 40 EUR

Kalebas vaasje met mooi bewerkt zilveren kraagmontuur en goud vergulsel op het zilver. 800/000 H.: 7,5cm. ø6cm. Cond.: G

Tas, zilv. beugel + haak
Starting price 290 EUR

Antiek Hollandse beugeltas, met zilveren beugel en antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000, ca. 202gr. 15cm. Cond.: G

Theezeefje
Starting price 150 EUR

Zeer apart zilveren theezeefje in de vorm van een dolfijn. 875/000 69gr. 7x14x4cm. Cond.: U

Zilveren kinderbeker
Result: 25 EUR

Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.

Opengezaagde mand + schotel
Starting price 1.300 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand (12x29x19cm.) op voet met onderschotel (2x36x29cm.) eind 20e eeuw., 925/000, ca. 1249gr.

2 Zilveren zuurvorkjes
Starting price 75 EUR

Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 30gr. 12,5cm. Cond.: U

4-Delig silverplated servies
Result: 35 EUR

4-Delig koffieservies. Silverplated met houten grip. Empirestijl met parelrand 21-22,5cm. Cond.: G

Zilveren wijnkelk
Result: 190 EUR

Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U

Candycoupe, zilv. knop
Starting price 220 EUR

Kristallen gembercoupe met zilveren dop , H.29 cm.Cond.: R

Zilveren rammelaar
Starting price 60 EUR

Zilveren belletjes-rammelaar met fluitje. 925/000, ca 19gr. Cond.: U

Zilveren potloodhouder
Starting price 25 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Zilveren gelobte schaal
Starting price 550 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal eind 20e eeuw. 925/000, ca. 543gr., 8x29x21cm. Cond.: U

3 Zilveren portemonnees
Result: 110 EUR

3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R

Zilveren hengselmand
Starting price 1.200 EUR

Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U

Silver-plated besteksetje
Result: 130 EUR

Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Result: 90 EUR

Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. , ca. 91gr. gehalte 815/000

2 Kandelaars
Result: 100 EUR

Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G

Zilveren vleesvork
Starting price 35 EUR

Antiek Hollands zilveren vleesvorkje, MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven ca. 17gr. 15cm. Cond.: U

Vaasje
Starting price 45 EUR

Zilveren vaasje begin 20e eeuw. 835/000, ca. 48gr. 6xø6,5cm. Cond.: G