Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.
6 Kleine bekertjes op voet, USA 20e eeuw, sterling zilver 925/000, meesterteken Gorham, binnenkant rood,blauw en groen geëmailleerd.Con:G, H.5 cm, ca.120 gr.
Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.
Twee zilveren vaasjes begin 1900 925/000 ca. 141gr. 7xø6,5cm. Cond.: G
Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G
12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
Russische zilveren wodkabeker ca. 32gr. 8,5xø4cm. Cond.: U
15 Delig hoornen petit-four set met zilveren applicaties. Behoeft restauratie.
19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G
Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U
Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U