Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U
Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G
Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G
93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...
Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.
Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G
Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G
Antiek Duits psalmenboek anno 1772 met zilveren beslag en dubbele sloten. gemaakt door P. Wilhelmum Nakatenum Der Societata Jesu Preistern (Sechszehnter druck). bevat 16 originele barok gravures, orig...
Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/00, ca. 54gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren kroonluchter 835/000, ca. 40gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U
Zeer decoratieve aanbiedschaal, glas met silver-overlay, gest.Sterling 925/000, 20e eeuw, in het midden een zwanenhals,ø 28.5 cm.
Zes onderzetters met zilveren rand ca. 1920-1930. MT: F.B. Rogers Silver Co. 925/000. Drie onderzetters horen bij elkaar. ø7-9,5cm.
Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.
Twee zilveren kaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 6,5cm. 1 Bodemplaat mist.
Zilveren peper & zoutstel Amerikaans ca. 1930-1940 925/000 H.: 8cm. 1 met minimale beschadiging.
Peper & Zout strooier ca. 1970 Amerikaans met glasinzet. 925/000 H.11,5cm.
3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.
Groot glazen schenkglas met zilvermontuur (925/000). Decor met silver-overlay techniek van eenden en riet. 22,5cm.
Decoratief zilveren schaaltje eind 19e eeuw, gemonogrammeerd I.S. Binnenkant met reliëf bloemendecor ca. 60gr. ø14,5cm.
Decoratief ovaal zilveren schaaltje met reliëfbodem, Duits eind 19e eeuw. Opengewerkte rand met rocaille ornamenten, minimaal beschadigd 800/000 ca. 100gr. 17x13,5cm.
Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.
Driedelig koffieservies Denemarken 1868-1919, gemerkt Clement, Beschau "Simon Groth". bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot, minimale beschadiging. Buitenkanten gegraveerd met verschillend...