Drie zilveren miniatuur fotolijstjes. 925/000, ca. 38gr. 2,5x4,5cm. Cond.: U
Zware zilveren Jugendstil taartschep voorzien van handgravure 800/000 ca. 154gr. 30cm. Cond.: U
Opengewerkt presenteer schaaltje,Duitsland 1e helft 20e eeuw, MZ zilver 800/000, binnenkant met 3 engeltjes buitenrand opengewerkt met bloemmotief. 17 x 13 cm., ca. 113 gr.
2 Opengewerkte presenteer schaaltjes, Duitsland 1e helft 20e eeuw, meesterteken silber 800/000 en 835/000, binnenkant 1 met engeltjes andere met bloemmotief. rand opengewerkt. 12 x 10 cm. en 12 x 9 c...
Antiek Hollands zilveren beugelbeursje in goede staat ca. 44gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren naaldenkokertje ca. 4gr. 7cm. Cond.: G
Twee zilveren vaasjes begin 1900 925/000 ca. 141gr. 7xø6,5cm. Cond.: G
Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm
Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U
Zilveren sigarettenetui met persoonlijke inscriptie 925/000 ca. 127gr. 9,5x8cm. Cond.: U
Zoutschaaltje ,Dessau ca.1840/50, onduidelijk meesterteken, zilver 13 Lot ( 813/000 in de vorm van een blad waarop een schaaltje. H. 6 cm.,L. 11.5 cm., 40 gr.
Zes onderzetters met zilveren rand ca. 1920-1930. MT: F.B. Rogers Silver Co. 925/000. Drie onderzetters horen bij elkaar. ø7-9,5cm.
2 Kristallen kruidenschaaltjes met lepeltje in doos. Nederland begin 20e eeuw, kristal met zilveren rand. min.chipjes. Schaaltjes ø 5 cm., lepel L 6.5 cm.
Drie zilveren doosjes; vogel, konijn en haan 900/000, ca. 43gr. Cond.: G
Zilveren inktpot 835/000, ca. 427gr. ,4,5x10x10cm. Glazen inzet ontbreekt Cond.: U
Groot glazen schenkglas met zilvermontuur (925/000). Decor met silver-overlay techniek van eenden en riet. 22,5cm.
Zeer decoratieve aanbiedschaal, glas met silver-overlay, gest.Sterling 925/000, 20e eeuw, in het midden een zwanenhals,ø 28.5 cm.
Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.
Drie kristallen asbakken met zilveren montuur ca. 1910-1920, gemerkt Wilhelm Theodor Binder/ E.L. Vietor. De monturen zijn 830/000, 835/000 en 925/000, minimale chips ø9,5-ø11cm.
Mooie Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat, 835/000, ca. 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U
Grote Negelse koffiekan Regent-plate met bakeliet handgreep 20e eeuw 15,5x30,5x12cm. Cond.: G
Antieke schaal, chroom op koper, classisisme 2e periode ca. 1900. Versierd met zwanen en uitgewerkte voetjes, 25 x ø 20cm. Cond.: R
Oude kristallen karaf met zilveren montuur 835/000 20e eeuw 29x14cm. Cond.: G
Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G
Kalebas vaasje met mooi bewerkt zilveren kraagmontuur en goud vergulsel op het zilver. 800/000 H.: 7,5cm. ø6cm. Cond.: G
15 Delig hoornen petit-four set met zilveren applicaties. Behoeft restauratie.
Antiek Engels zilveren peper- en zoutvaatjes eind 19e eeuw. ca. 29gr. Cond.: G
Zilveren reisset in etui bestaande uit; handschoentang, schoenlepel etc. Cond.: G
Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G
Antiek glazen bonbonschaaltje met zilveren rand, v. Kempen. 835/000, 262 gr., 2 x ø16cm. Cond.: U
4-Delig koffieservies. Silverplated met houten grip. Empirestijl met parelrand 21-22,5cm. Cond.: G
Doos met zilverkleurige voorwerpen, servetringen, kannetjes etc. Cond.: G
Peper & Zout strooier ca. 1970 Amerikaans met glasinzet. 925/000 H.11,5cm.
Zilveren vork, zuurschepje en poederstrooier , ca.104gr. Cond.: G
Zilveren peper & zoutstel Amerikaans ca. 1930-1940 925/000 H.: 8cm. 1 met minimale beschadiging.
Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.
Diverse delen silver-plated en nikkel begin 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G
Silverplated bowllepel eind 19e eeuw. Steel in de vorm van een wijntak, en decor van wijnbladeren 36,5cm.
Zes persoons silverplated visbestek, 14-delig. Engels ca. 1930 met bakelieten grepen in houten cassette.17,5-28cm.