Houten Heilig hart beeld 19e eeuw. Gesigneerd P. Steffen (beschadigd) 84x17x23cm. Cond.: G
Brons gepatineerd beeldje gesign.Schmidt-Felling,Paul (1835-1920),voorstellend een jongen in zeemanskledij, met de handen in de zakken. Aan de mond 2 uitsparingen, mogelijk voor een sigaret. Op hoge m...
Grote bronzen olifant 20e eeuw, staart gerestaureerd 52x50x25cm. Cond.: G
Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G
Beeld voorstellend een discuswerper ca. 1900, naar voorbeeld van Myron( midden 5e jhd.voor Chr.)Compositie bronskleurig, op een marmeren sokkel. H. 31 cm.
Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongetje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G
Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G
Antieke massief bronzen putto 19e eeuw, fijn uitgewerkt, mooie patina (7 KG.) 30x8x12cm. Cond.: U
Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G
Grote bronzen Jugendstil vaas gesigneerd Milo 20e eeuw, decor met drie vrouwen en bloemen 36xø20cm. Cond.: G
Bronzen beeld, de Venus van Milo, Louvre Paris 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 22x7x5,5cm. Cond.: G
Wandmasker China 1e helft 20e eeuw, waarschijnlijk voorstellend Konfuzius, tanden van ivoor,( bovenste rij ontbreekt) aan de baard gesign. licht besch. 27.5 x 15.5 x 7 cm.
Ivoren buste van een Afrikaanse vrouw, 1e helft 20e eeuw, fijn gesneden en gepolijst. H. 15 cm.
Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G
Bronzen beeld van een leeuw gesigneerd F. Azam 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 12x16x6cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een botter van het IJsselmeer 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 39x35x13cm. Cond.: G
Brons gepatineerd beeld, biddende Madonna, begin 20e eeuw, Aan achterkant gesign.G.G.Laykauf Nürnberg , evenzo etiket, staand op onyx marmer sokkel. H.19.5 cm.
Bronzen Art Deco beeld, voorstellend Aviator, gesigneerd Charles Fogt 21e eeuw. 35x39x21cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een geit (naar voorbeeld van P. Picasso) 21e eeuw. Geheel met zwart marmeren voet 36x35x18cm. Cond.: G
Beeld van "De Denker" A. Rodin van compositie. Gelimiteerde oplage 275/499. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 20e eeuw 41x20x20cm. Cond.: U
Antieke brons op marmeren sokkel ca. 1900 Frankrijk. Voorstellend een meisje met schep en schaal met vissen 14,5x6,5x3cm. Cond.: G