Armband GG 750/000 bestaande uit 8 schakels 18.4 mm. breed, met blauw emaille, tussenstukjes met mannenhoofd. L. 22 cm., 63 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Ring GG 750/000, zijkanten driehoekig met blauw emaille, bovenkant ring met mannenhoofd, 6.9 gr., ø55
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Slavenarmband GG 750/ 000 bewerkte met geëmailleerde dansers, B.33 mm., ø 6cm., 103 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Armband GG 750/000,10 schakels 19 mm.breed,met rechthoekige draad figuren bezet met 5 ovale cobochon geslepen amethisten.L.20 cm., 65 gr.
Oorstekers GG 585/000 bezet met amethist en briljant ca. 0.20 crt. L.1.7 cm. ca. 4 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een ovaal gefacceteerde amethist 27x15.7 mm.,11.9 gr., ø 57
Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een amethist, zijkanten opengewerkt en bezet met zirkonia. ø54, ca. 5.5 gr.
Staafjes collier GG 585/000 met een briljant 0.06 crt. L. 44 cm., ca.9.5 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.22 crt.TW/VSI, ø52, 6.0 gr. ontwerper: Buchmüller
Ring GG/WG 750/000 bezet met een briljant ca. 0.14 crt. ø62, ca. 4.4 gr.
Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.
Zeer fraaie grote Russich zilveren jat 1872, rijkelijk versierd met diverse applicaties en gekroonde adelaar op de bovenkant. 835/000 ca. 148gr. L.: 55cm. Cond.: U
Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G
Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een slede met vate. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G
Zilveren bonbonniere op voet met opengewerkte rand. "Fa. Wallace England" 925/000 ca. 180gr. 7xø15cm. Cond.: U
Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G
Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren tasbeugel Hollands eind 1800 925/000 ca. 106gr. Cond.: G
Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U
Antieke Engelse zilveren snuifdoos, MT: BM. Voorzien van ambachtelijke motieven 925/000 ca. 100gr. 3x8x5cm. Cond.: U
Mooi rijkelijk bewerkte geheel zilveren wandelstok deelbaar in twee helften met leeuwekop handgreep 925/000 ca. 615gr. L.: 90cm. Cond.: U