Oude porseleinen kaketoe gemerkt Hertwig (Duitsland) 30-er jaren 18x10x7cm. Cond.: U
Porseleinen schaaltje gemaakt door K.P.M. Duitsland. 30-er Jaren met decor van goud en bloemen 3xø11cm. Cond.: U
3 Chinese borden quang long, ca. 1750, met landschapmotiefen beschilderd.
Drie Chinees porseleinen sierborden 20e eeuw. Rijk decor van bloemen en personen, groen-goud decor, met ophangsysteem. 7 x ø 35cm. 2 x ø 25,5cm. Cond.: G
Zes oude porseleinen borden 20e eeuw. Chinees en Japans imari, goud imari en blauw decor, wandsierborden met ophangsysteem ø22cm. en ø16cm. Cond.: G
2-Delig keramisch kaststel van De Porceleyne Fles Delft Holland 30-er jaren. A.V.G. en C.C. 31xø16cm. Cond.: G
Grote sierschotel van de Porseleyne fles 30-er jaren Holland. Delft keramiek "Letter J T.K.O. 464 CM". 5xø36cm. Cond.: G
Twee porseleinen siermanden Dresdner porselein 20e eeuw. Met bloemen en gouddecor 15x32x19cm. en 12x12x10cm. Cond.: G
26 Kristallen glazen 20e eeuw Bohemen, facetgeslepen in goede staat Cond.: G
4 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bolle vaas op voetjes, 1 kleine bolle vaas, 1 ronde schaal op drie voetjes en een grote fruitschaal. 10-22cm. Cond.: G
5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Karaf met stop, 1 tafelbel, olie-en azijnstel met tablet 17-23cm. Cond.: G
Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U
Meissen ronde schaal "veldbloemen" 5xø24cm., defect Cond.: R
3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen 18x9x9cm. en 20x9x7cm. Cond.: G
Chinees wandbord 18e eeuw met gecontoerneerde rand, lange leis- en bloemdecor ø27cm. Cond.: U
Imari bord ca. 1890, gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ø35cm.
Zes kleine schaaltjes eind 19e eeuw met afbeeldingen van Japanse dames. 5 Schaaltjes zijn gaaf, 1 heeft een chip 3xø7cm. Cond.: G
Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.
Driedelig porseleinen kaststel van de Porceleyne Fles 20e eeuw. Holland, letters J T.Br.D 26cm. 23,5-33cm. Cond.: U
Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R
Antieke Boheemse kristallen vaas, donkerrood amandelgeslepen ca. 1900. Minime chip aan de voet 22,5xø10cm. Cond.:G
Drie delen porselein Thailand. 2x Diepe sierborden met bloemmotief 4xø32cm. 1x Grote vaas met bloemmotief 39x16x16cm. Cond.: U
Zeskantig keramiek bord Indonesië met wajang figuur (Lia keramiek), bonte kleuren 20e eeuw 3x32x32cm. Cond.: U
Grote porseleinen vaas Salvador Dali "La Divina Comedia" met certificaat. 1988 Gelimiteerde oplage (Spanje) 30x31x12cm. Cond.: U
Drie delen Oostenrijks glaswerk 20e eeuw. Glas met metaal, koets en een glazen ei met bloemen en druivetak 3x16cm. Cond.: G
Twee kristallen schlpen met parel. 1x Schelp met Swarovski teken (postcode ook gegraveerd). 1x Schelp met N.C. gegraveerd. 5,5x5x6,5cm. en 6,5x5x5,5cm. Cond.: R
Zes delen porselein, gemerkt "Sneroll" Casa Bohemia, met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Jongetje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988". 1x Meisje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988" 11-12cm. Cond.: U
Grote Delftsblauw porseleinen schaal 20e eeuw, gemaakt voor Boscobel Garrison New York. (haarscheur) 10xø31,5cm. Cond.: R
VERVALLEN KAPOT GEVALLEN
Rosenthal porseleinen moderne vaas Duitsland "Studio-Line Yang" 21x19x8cm. Cond.: U
Grote Rosenthal vaas Studio-Line Duitsland 20e eeuw, Björn Wiinblad, afgebeeld een vrouw met vogel in goud/zilver decor 25x12cm. Cond.: U
Groot terracotta bord met afgebeeld een vrouw met hoed 20e eeuw, gesigneerd. Bord is gebroken geweest ø45cm. Cond.: R
Grote kristallen fruitschaal gesigneerd "House of Igor Carl Faberge" 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: U
Wedgwood porseleinen sierbordje, blauw met creme bloemdecor. "Wedgwood + Barlaston of Etruria Embossed Queens Ware" ø21cm. Cond.: U
Exclusief Japans porseleinen servies 20e eeuw. 26 Delen met decor van bladgoud en bloemen met vogels, gemerkt Saji Cond.: U
Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U
Zeldzaam Lladro porseleinen bloemenmand met porseleinen bloemen Spanje. Sommige beschadigd, er zijn losse delen bij 17x16x13cm. Cond.: R
Oude Griekse vaas met 24 karaat gouddecor merk S.T. 2e helft 20e eeuw. Voorstelling van 2 pauwen met bloemen 20x14x7cm. Cond.: U
Rosenthal schenkkan model Studio Line Bjorn Wiiblad Duitsland 2e helft 20e eeuw. Goudkleurig bloemendecor 18xø13cm. Cond.: G
Delfts Schoonhoven schenkflesje OXO 20e eeuw 14x5,5x5,5cm. Cond.: G
Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G
4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G
9-Delige keukenset keramiek ca. 1910. Hollands ongemerkt, 2 deksel met haarscheuren 12-24cm. Cond.: G
Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G
19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G
Bronzen penning van de Gemeente Zwolle, opening stadhuis 15 mei 1976.
Zilveren munt van 1/2 Dollar, Amerika uit 1964. ø30mm ca. 12,5gr. In redelijk goede conditie.
Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G