This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Kaketoe
Result: 15 EUR

Oude porseleinen kaketoe gemerkt Hertwig (Duitsland) 30-er jaren 18x10x7cm. Cond.: U

Schoteltje KPM
Starting price 15 EUR

Porseleinen schaaltje gemaakt door K.P.M. Duitsland. 30-er Jaren met decor van goud en bloemen 3xø11cm. Cond.: U

3 Chinese borden
Starting price 80 EUR

3 Chinese borden quang long, ca. 1750, met landschapmotiefen beschilderd.

3 Delen naar Fam. Rose
Result: 15 EUR

Drie Chinees porseleinen sierborden 20e eeuw. Rijk decor van bloemen en personen, groen-goud decor, met ophangsysteem. 7 x ø 35cm. 2 x ø 25,5cm. Cond.: G

6 Diverse borden
Starting price 10 EUR

Zes oude porseleinen borden 20e eeuw. Chinees en Japans imari, goud imari en blauw decor, wandsierborden met ophangsysteem ø22cm. en ø16cm. Cond.: G

Kaststel
Result: 45 EUR

2-Delig keramisch kaststel van De Porceleyne Fles Delft Holland 30-er jaren. A.V.G. en C.C. 31xø16cm. Cond.: G

Delfts blauwe schotel
No reserve price

Grote sierschotel van de Porseleyne fles 30-er jaren Holland. Delft keramiek "Letter J T.K.O. 464 CM". 5xø36cm. Cond.: G

2 Siermanden
Starting price 20 EUR

Twee porseleinen siermanden Dresdner porselein 20e eeuw. Met bloemen en gouddecor 15x32x19cm. en 12x12x10cm. Cond.: G

26 Kristallen glazen
Result: 30 EUR

26 Kristallen glazen 20e eeuw Bohemen, facetgeslepen in goede staat Cond.: G

4 Delen Boheems kristal
Result: 20 EUR

4 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bolle vaas op voetjes, 1 kleine bolle vaas, 1 ronde schaal op drie voetjes en een grote fruitschaal. 10-22cm. Cond.: G

5 Delen Boheems kristal
Result: 35 EUR

5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Karaf met stop, 1 tafelbel, olie-en azijnstel met tablet 17-23cm. Cond.: G

9 Diepe borden
Result: 250 EUR

Negen diepe Meissen borden "veldbloemen" ø23cm. Cond.: U

9 Kleine bordjes
Result: 135 EUR

Negen kleine Meissen bordjes "veldbloemen" ø16cm. Cond.: U

8 Boterhambordjes
Result: 150 EUR

Acht Meissen boterhambordjes "veldbloemen" ø22cm. Cond.: U

2 Schalen
Result: 75 EUR

Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U

Sauskom
Starting price 45 EUR

Meissen sauskom "veldbloemen", 2e keus 10x24x14cm. Cond.: U

3 Diepe borden
Result: 65 EUR

Drie Meissen diepe borden "veldbloemen", 2e keus ø22,5cm. Cond.: U

6 Dinerborden
Result: 150 EUR

Zes Meissen dinerborden "veldbloemen" ø25,5cm. Cond.: U

6 Dinerborden
Result: 150 EUR

Zes Meissen dinerborden "veldbloemen" ø25,5cm. Cond.: U

Ronde Meissen schaal
Starting price 15 EUR

Meissen ronde schaal "veldbloemen" 5xø24cm., defect Cond.: R

Kaststelletje
Result: 15 EUR

3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen 18x9x9cm. en 20x9x7cm. Cond.: G

Chinees bord, lange leis
Result: 50 EUR

Chinees wandbord 18e eeuw met gecontoerneerde rand, lange leis- en bloemdecor ø27cm. Cond.: U

Imari schotel
Starting price 25 EUR

Imari bord ca. 1890, gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ø35cm.

6 Japanse kopjes
Result: 15 EUR

Zes kleine schaaltjes eind 19e eeuw met afbeeldingen van Japanse dames. 5 Schaaltjes zijn gaaf, 1 heeft een chip 3xø7cm. Cond.: G

Delfts blauw bord
Starting price 20 EUR

Groot Delftsblauw bord, gedecoreerd met bloemen. Cond:U

Chinees bord
Result: 20 EUR

Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.

Kaststel, Porceleyne Fles
Result: 25 EUR

Driedelig porseleinen kaststel van de Porceleyne Fles 20e eeuw. Holland, letters J T.Br.D 26cm. 23,5-33cm. Cond.: U

Imari dekselvaasje
Starting price 15 EUR

Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R

Boheemse vaas
Result: 16 EUR

Antieke Boheemse kristallen vaas, donkerrood amandelgeslepen ca. 1900. Minime chip aan de voet 22,5xø10cm. Cond.:G

3 Delen porselein
Result: 20 EUR

Drie delen porselein Thailand. 2x Diepe sierborden met bloemmotief 4xø32cm. 1x Grote vaas met bloemmotief 39x16x16cm. Cond.: U

Keramiek 6-hoekig bord
Starting price 10 EUR

Zeskantig keramiek bord Indonesië met wajang figuur (Lia keramiek), bonte kleuren 20e eeuw 3x32x32cm. Cond.: U

Vaas, Salvador Dali
Result: 50 EUR

Grote porseleinen vaas Salvador Dali "La Divina Comedia" met certificaat. 1988 Gelimiteerde oplage (Spanje) 30x31x12cm. Cond.: U

3 Delen glas
Result: 15 EUR

Drie delen Oostenrijks glaswerk 20e eeuw. Glas met metaal, koets en een glazen ei met bloemen en druivetak 3x16cm. Cond.: G

2x Swarovski
Starting price 25 EUR

Twee kristallen schlpen met parel. 1x Schelp met Swarovski teken (postcode ook gegraveerd). 1x Schelp met N.C. gegraveerd. 5,5x5x6,5cm. en 6,5x5x5,5cm. Cond.: R

6 Delen porselein
Starting price 40 EUR

Zes delen porselein, gemerkt "Sneroll" Casa Bohemia, met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U

2 Kleine Lladro figuren
Result: 30 EUR

Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Jongetje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988". 1x Meisje met bordje pap "N.A.O. Daisa 1988" 11-12cm. Cond.: U

Grote schaal, Delft
Result: 23 EUR

Grote Delftsblauw porseleinen schaal 20e eeuw, gemaakt voor Boscobel Garrison New York. (haarscheur) 10xø31,5cm. Cond.: R

VERVALLEN KAPOT GEVALLEN

Rosenthal vaas, ovaal
Starting price 25 EUR

Rosenthal porseleinen moderne vaas Duitsland "Studio-Line Yang" 21x19x8cm. Cond.: U

Rosenthal vaas, cilindrisch
Starting price 25 EUR

Grote Rosenthal vaas Studio-Line Duitsland 20e eeuw, Björn Wiinblad, afgebeeld een vrouw met vogel in goud/zilver decor 25x12cm. Cond.: U

Aardewerk bord, vrouw
Starting price 15 EUR

Groot terracotta bord met afgebeeld een vrouw met hoed 20e eeuw, gesigneerd. Bord is gebroken geweest ø45cm. Cond.: R

Kristallen fruitschaal
Starting price 25 EUR

Grote kristallen fruitschaal gesigneerd "House of Igor Carl Faberge" 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: U

Wedgwood bord
Result: 10 EUR

Wedgwood porseleinen sierbordje, blauw met creme bloemdecor. "Wedgwood + Barlaston of Etruria Embossed Queens Ware" ø21cm. Cond.: U

Japans serviesje
Result: 35 EUR

Exclusief Japans porseleinen servies 20e eeuw. 26 Delen met decor van bladgoud en bloemen met vogels, gemerkt Saji Cond.: U

3 Japanse vazen
Result: 30 EUR

Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U

Lladro porselein, boeket
Starting price 15 EUR

Zeldzaam Lladro porseleinen bloemenmand met porseleinen bloemen Spanje. Sommige beschadigd, er zijn losse delen bij 17x16x13cm. Cond.: R

Griekse vaas
Starting price 15 EUR

Oude Griekse vaas met 24 karaat gouddecor merk S.T. 2e helft 20e eeuw. Voorstelling van 2 pauwen met bloemen 20x14x7cm. Cond.: U

Rosenthal vaasje
Starting price 15 EUR

Rosenthal schenkkan model Studio Line Bjorn Wiiblad Duitsland 2e helft 20e eeuw. Goudkleurig bloemendecor 18xø13cm. Cond.: G

Schoonhoven schenkvaasje
Starting price 10 EUR

Delfts Schoonhoven schenkflesje OXO 20e eeuw 14x5,5x5,5cm. Cond.: G

21 Kristallen glazen
Result: 20 EUR

21 Oude kristallen glazen 20e eeuw Cond.: G

14 Kristallen schaaltjes
Result: 10 EUR

Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G

4 Kop & 11 Schotels
Result: 10 EUR

4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G

Keukenset
Result: 15 EUR

9-Delige keukenset keramiek ca. 1910. Hollands ongemerkt, 2 deksel met haarscheuren 12-24cm. Cond.: G

2 Goudsteen kastkommen
Result: 35 EUR

Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G

Royal Albert serviesje
Result: 50 EUR

19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G

Divers porselein
Starting price 30 EUR

Doos divers porselein, borden etc. 20e eeuw. Cond.: G

Wedgwood servies
Starting price 25 EUR

Blikken brandweerauto
Starting price 55 EUR

Broche, hoedje
No reserve price

Kavel met 10 delen blik
Starting price 100 EUR

Zilveren armband
No reserve price

Garage PN05_102/131
Starting price 40 EUR

Skeletklok in etui
Result: 40 EUR

skeletklok in etui

Blikken caravan
Starting price 45 EUR

Blikken "Jumping Zebra"
Starting price 50 EUR

Blauwe radio
Starting price 35 EUR

Blikken draaimolen
Starting price 40 EUR

Oranje betonmolen
Starting price 25 EUR

Zwart/gouden radio
Starting price 45 EUR

Blikken wasmachine
Starting price 45 EUR

Stoomwals no. 7
Starting price 55 EUR

Blikken eend op fiets
Starting price 55 EUR

TV Kast
Starting price 20 EUR

5 Peseta
No reserve price

Munt van 5 Pesetas Spanje uit 1949.

Bronzen penning
No reserve price

Bronzen penning van de Gemeente Zwolle, opening stadhuis 15 mei 1976.

Zilveren 1/2 dollar
No reserve price

Zilveren munt van 1/2 Dollar, Amerika uit 1964. ø30mm ca. 12,5gr. In redelijk goede conditie.

4 Gedenkmunten
No reserve price

Ring WG, dia/aquam.
Starting price 500 EUR

Porseleinen groep, Sommeil
Result: 70 EUR

Porseleinen groep, Sommeil

Porseleinen beeld, trompetist
Result: 30 EUR

Porseleinen beeld, trompetist

Porseleinen groepje
Result: 160 EUR

Porseleinen groepje

Porseleinen groep
Result: 60 EUR

Porseleinen groep

2x Porseleinen beeld
Result: 110 EUR

2x Porseleinen beeld

2 Porseleinen beeldjes
Result: 40 EUR

2 Porseleinen beeldjes

Porseleinen beeldje, jongleur
Result: 40 EUR

Porseleinen beeldje, jongleur

Porseleinen groepje
Result: 35 EUR

Porseleinen groepje

Porseleinen beeld, dame
Result: 35 EUR

Porseleinen beeld, dame

Messenset
Result: 60 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Bronzen Art Deco beer
Result: 105 EUR

Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G

Tiffany lamp, klein
Result: 45 EUR

Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U

Bronzen vogeltje
Result: 65 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Klok
Result: 750 EUR

Klok, Jaeger LeCoultre, atmosklok