Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Grote moderne messing salontafel met PVC poten en 2 glasplaten in goede staat 41x128x78cm. Cond.: G
Engelse iepenhouten tiltoptafel ca. 1820-1830 met prachtige mahonieachtige patina. geheel staand op 3-spant 71x86x90cm. Cond.: G
Twee oude Hindeloopen beschilderde armleunstoelen met rieten zitting 20e eeuw (Holland) 99x56x61cm. Cond.: G
Twee oude eiken gestoffeerde armleunstoelen Hollands ca. 1920 87x65x53cm. Cond.: G
Oude creme-kleurige armleunstoel met goudkleur afgewerkt en briek-rood geblokte stoffering. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 100x56x60cm. Cond.: G
Oude creme-kleurige armleunstoel met goudkleur afgewerkt en briek-rood geblokte stoffering. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 100x56x60cm. Cond.: G
Vier moderne design stoelen, gesigneerd Baleri Italia, met rood lederen zitting en rugleuning. In zeer goede staat 108x44x36cm. Cond.: G
Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G
Oude vurenhouten Chinese kist met koperen slot en handgrepen 20e eeuw 51x78x50cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten wijntafel op driepoot 19e eeuw. Mooi kwaliteitsmeubel met snijwerk op de poten en gedraaide zuilen 70xø61cm. Cond.: G
Oude Chinese kist 20e eeuw (specerijen) van vurenhout met koperen slot en hengsels 77x40x53cm. Cond.: G
Engels mahoeniehouten hoekstoeltje 19e eeuw met intarsia ingelegd. Mist 1 spijl in de rug 76x58x56cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten Engels bijzettafeltje 19e eeuw met geschulpt blad en driepoot. Cond.: G
Twee oude bijzettafeltjes met noten/wortelnoten fineer en bandintarsia. 8-Kantig blad 43x45x45cm. Cond.: G
Grote notenkleurige armfauteuil 20e eeuw met divers snijwerk en klauwpoten. Stoel is recent opnieuw gestoffeerd en gerestaureerd 114x62x69cm. Cond.: U
Grote notenkleurige armfauteuil 20e eeuw met divers snijwerk en klauwpoten. Stoel is recent opnieuw gestoffeerd en gerestaureerd 120x71x67cm. Cond.: U
Moderne schouw van cremekleurig MDF met electrische verwarming (2Kw) in zeer goede staat 107x135x25cm. Cond.: G
Moderne verstelbare zetel met electrische bediening. Aquakleurige stoffering in goede staat 119x73x76cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten Indonesische naaitafel ca. 1920. Fraai houtsnijwerk, bloemen en Wajang figuren 65x49x39cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar schrijfblad en vitrineopzet 2e helft 20e eeuw 207x84x45cm. Cond.: G
Eikenhouten sierschouw met deco brandhout 2e helft 20e eeuw 110x37x33cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten eettafel ca. 1880 met geschulpt blad, Holland 73xø100cm. Cond.: G
Tweedehands pooltafel incl. poten(schroeven van de poten missen) in zeer goede staat met twee keus 205x113cm. Cond.: U. Exclusief ballen.
Antiek mahoniehouten kamergemak kastje met band ingelegd. Staand op koperen wieltjes, vermoedelijk Engeland ca. 1900 81x51x48cm. Cond.: G
Antieke foltaire ca. 1900 met velours bekleding en koperen nagels in zeer goede staat. België of Frankrijk 121x69x61cm. Cond.: U
Antiek eikenhouten hangvitrinekastje ca. 1900 met glas in het deurtje. Schappen missen 72x51x16cm. Cond.: G
Smalle nieuwe goudkleurige spiegel in Franse stijl met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon in rococostijl 116x51cm. Cond.:U
Antieke notenfineer kruispoottafel (Grunderzeit) Duitsland ca. 1890 in goede staat 77x73x47cm. Cond.: G
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt, rood/rose van kleur in nieuwstaat en geheel gereinigd. 160x236cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in zeer goede staat eind 19e eeuw 242x60cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U
Grote spiegel eind 20e eeuw, goudkleurig met zwart en facetgeslepen spiegel 140x110cm. Cond.: G
Twee oude stoeltjes petit point. Cremekleurig Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 87x59x61cm. Cond.: G
Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G
Een leuke 19e eeuwse kinderstoel van vurenhout (groen geschilderd) met deurtje op sleevoeten 104x54x45cm.
Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten zgn. stomme knecht, vermoedelijk Engeland. 1 Lade, 1 deurtje en 2 zijflappen ca. 1900. Krimpnaad in blad 77x93x39cm. Cond.: G
Kunststof 70-er jaren tafel met glazen blad, gemerkt Plastium Flamingo 75xø80cm. Cond.: G
Moderne mahoniehouten gefineerde salontafel (klassiek) ingelegd met een band. De tafel is aan beide zijden opklapbaar (verlenging) en heeft 3 lades en koperen voetjes 20e eeuw 52x156x49cm. Cond.: U
Antieke massief mahoniehouten scheepskist ca. 1900 met zinken binnenbekleding 57x65x65cm. Cond.: G
Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G
Antieke notenhouten Engelse spiegel met facetgeslepen glas en snijwerk in zeer goede staat 93x62cm. Cond.: G
Twee notenhouten armleunstoelen met vlechtwerk zittingen in Louis Seize stijl ca. 1920. Bronzen applicaties en bandintarsia 75x60x44cm. Cond.: G
Moderne eiken buffetkast in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw. Glas in lood in de deuren 200x125x43cm. Cond.: G
Mahoniehouten wandpsiegel geheel gemaakt in de Empire stijl eind 20e eeuw. Beide kanten twee volle zuilen met messing ornamenten 110x66cm.
Oud Hollands buikkastje, eikenfineer 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 65x77x38cm. Cond.: G