This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

10 Cent 1911 (PR-)
Result: 10 EUR

Munt van 10 cent uit 1911 in PR- conditie

10 Cent 1912 (ZF-)
Result: 8 EUR

Munt van 10 cent uit 1912 in ZF- conditie.

10 Cent 1913 (P+)
Result: 10 EUR

Munt van 10 cent uit 1913 in P+ conditie

25 Cent 1916 (ZF
Result: 10 EUR

Munt van 25 cent uit 1916 in ZF conditie.

40 Munten 25 cent 1950-1992
Result: 5 EUR

Veertig munten van 25 cent uit 1950, 1951, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1960, 1961, 1962, 1963, , 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 2x 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 19...

1 Gulden 1914 (ZF)
Result: 11 EUR

Munt van 1 gulden uit 1914 (Nederland) in ZF conditie

3 Munten Utrecht "Duit" 1755-1788
Result: 9 EUR

3 Munten Utrecht "Duit" 1755-1788

42 Surinaamse munten 1957-1987
Result: 10 EUR

42 Surinaamse munten. 15 Munten van 1 cent uit 1957, 1959, 1960, 1962 (FDC), 1966, 1970 (FDC), 1972 (ZF), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (FDC), 1978 (FDC), 1979 (FDC), 1980 (FDC), 1982 (FD...

12 Surinaamse munten 1944-1948
Result: 9 EUR

Twaalf Surinaamse munten. 2 Munten van 1 cent uit 1944 (FDC) en 1947 (ZF). 3 Munten van 2,5 cent uit 1944 (ZF), 1947 (ZF) en 1948. 1 Munt van 5 cent uit 1948. 3 Munten van 1/10 gulden uit 1944, 1947 (...

5 Pesetas Spanje 1892, zilver
Result: 10 EUR

Zilveren munt van 5 Pesetas uit 1892.

Zilveren munt 1977
Starting price 10 EUR

Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatrix-Bernard. In erg goede conditie.

Diverse Nederlandse munten
Result: 12,5 EUR

Kavel van diverse Nederlandse munten en penningen; 2x Muntenset uit 1980 bestaande uit 2,5G, 1G en een messing legpenning (sets in goede conditie). 1x Zilveren 2,5G uit 1962 (gebruikte staat). 1x munt...

Muntenset 1974 Virgin Islands
Result: 10 EUR

Muntenset van "The 1974 Coinage of The British Virgin Islands". 6 Munten in gebruikte conditie.

Zilveren munt Michelangelo
Result: 15 EUR

Zilveren munt (925/000) in map (en postzegels) ter ere van de 500e verjaardag van Michelangelo. In proof conditie.

Zilveren 10G
Starting price 15 EUR

Zilveren munt van 10 gulden Juliana Nederland 1945 - 1970,

17 Munten 1 Cent 1919-1943
Result: 15 EUR

17 Munten van 1 cent uit 1919 (ZF), 1920, 1921, 1922, 1925, 1926 (ZF+), 1928 (ZF), 1929 , 1930 (ZF+), 1937, 1938 (P), 1939 (P), 1940 (P), 1941 (P), 1942 (P), 1943 (Geel) (ZF/P).

2 Koperen munten in vatting
Starting price 15 EUR

Twee antieke koperen munten in koperen vatting. M. Theresia 1780 ø3,2cm. Cond.: G

8 Munten 5 cent 1913-1943
Result: 15 EUR

Acht munten van 5 cent uit 1913 (ZF), 1914 (ZF), 1923 (ZF), 1929 (ZF), 1938 (P), 1939 (FDC), 1940 (FDC) en 1943.

Zilveren 50G 1988
Result: 16 EUR

Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.

8 Zilv. munten en broche
Result: 30 EUR

8 Zilveren munten (1x 2,5G 1959, 2x 2,5G 1961, 1x 2,5G 1965, 2x 1G 1957, 2x 1G 1965) en een zilveren broche met graveerwerk 835/000 ca. 11gr.

Ducaton 1794
Result: 80 EUR

Zilveren 1 Gulden munt uit 1794, Utrecht. ca. 10,48gr ø31mm. In redelijk goede conditie.

Papua New Guinea 1975
Result: 20 EUR

Gelimiteerde editie eerste-dag cachets van Papua New Guinea 1975. Complete proof-set incl. documentatie. Munten van 1t, 2t, 5t,10t, 20t, k1, k5,k10. Cond.: Proof

10 Stuiverstuk 1782
Result: 35 EUR

Zilveren (920/000) munt van 10 Stuiver uit 1782, Utrecht. ca. 5,3gr. In redelijk goede conditie.

7 VOC Duiten, 18e eeuw
Result: 25 EUR

7 V.O.C. Duiten 18e eeuw, 1x Duit 1735, 1x Duit 1737, 1x Duit 1754, 1x Duit 1756, 1x Duit 1786, 1x Duit 1789, 1x Duit, 1x Duit Gelderland 1791