Antieke Engelse messing kandelaar 18e-19e eeuw met uitwerppin 22x8x8cm.
Twee designschalen van F. Woltermann (Duitsland), handwerk vernikkeld, kopergeslagen 10x11cm. en 17x17cm. Cond.: G
Twee bronzen vazen, classisistische stijl 20e eeuw in goede staat 36xø12cm. Cond.: G
Twee oude barok wandconsoles met putto 20e eeuw van gegoten gips met goudverf 16x17x8cm. Cond.: G
Geprepareerde houtsnippen met 4 jongen ca. 1900, ingelijst in ovale lijst 9x71x63cm. Cond.: M
Antieke ovale lijst ca. 1900 in Louis Seize stijl (verguld), in zeer goede staat 53x35cm.
Vijf antieke glas-in-lood ramen ca. 1900 in goede staat. 1x Met brandschildering (1 barst), 4x (57x23cm.) 1x (52x19cm.)
Groot kavel militaire rangorders en applicaties voor kleding 20e eeuw Europa. Cond.: G
Aparte kleermakerspop 50-er jaren met koperen voet, design 119x45x22cm. Cond.: G
Doos diversen o.a; porselein, gemberpot, blakertje en tegels. Cond.: G
Antieke Zwitserse barometer met mooi snijwerk in goede staat 53x29x5cm.
Antieke Hollandse barometer van firma "A.J. Schokking Jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin" met mooi snijwerk 48x25x4cm. Cond.: G
Bijzondere haardset (1 in opdracht gemaakt) van gietijzer met messing 2e helft 20e eeuw 76x16x17cm. Cond.: G
Antieke haardplaat 18e-19e eeuw zonder bewerking, in zeer goede staat 82x60cm. Cond.: G
Oud 3-delig messing haardstel 1e helft 20e eeuw. 1 Schroefdraad is doorgedraaid 46-80cm. Cond.: G
Antiek smeedijzeren wafelijzer 19e eeuw, Holland 69x11x4cm. Cond.: G
19e Eeuws sieradendoosje met inlegwerk. Lichte fineerschade 5x16,5x13cm. Cond.: G
Antieke Engelse sieradendoos met pallisander fineer ca. 1900. Lichte fineerschade 9x28x18,5cm. Cond.: G
Art Deco tinnen roomstel gemerkt K.M.D. Tiel ca. 1930 24x25x15cm. Cond.: G
Doos divers tinwerk, waaronder 2 tinnen serviezen (Engels) Cond.: G
Antieke tinnen snaveltuitkan/schenkkan eind 19e eeuw Holland. (verbogen) 32x20xø13cm. Cond.: R
22 Tinnen figuren van de firma Daalderop Holland met diverse voorstellingen.
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan (Tiel) 20e eeuw in zeer goede staat 43x25xø14cm. Cond.: G
2 Delen oud tin 20e eeuw. 1x Sierschotel Verso Raab Karcher Hamburg ø26cm. 1x Tabakspot met opschrift "Wir bergleute Sein Freizbrave Leu", met stempel Beiern 14x14cm. Cond.: G
Drie delen oud tin begin 20e eeuw. 1x Jugendstil schaal ø18cm. 1x fruitschaal ø26cm. en 1x Gegraveerde bokaal 36xø11cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten theestoof 18e eeuw met lade en originele hengsels. Daarbij horend een 19e eeuwse roodkoperen ketel 47x28x28cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en daarbij een roodkoperen 19e eeuwse zakketel 59xø34cm. Cond.: G
Antieke zilvertin Jugendstil presenteerschaal met als voorstelling een landschap met jager een reebok. Vermoedelijk Duitsland 31x21cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische plantenbakken 1e helft 20e eeuw met mooi houtsnijwerk en messing handgrepen 37x31x31cm. Cond.: G
Antieke wandkoffiemolen ca. 1900, groen met gouddecor 38x14x18cm. Cond.: G
Oud eikenhouten 19e eeuwse Gothische religieuze kanstpaneel met snijwerk (Christus) 96x51cm. Cond.: G
3 Delen tin 20e eeuw. 1 Fruitschaal en 2 borden in goede staat ø30cm. Cond.: G
Antiek uitgewerkt kistje met 3 lades ca. 1900 van gemengde houtsoorten, Duitsland 22x31x24cm. Cond.: G
Twee oude emaille reclameborden voor voetverzorging (50-er/60-er jaren) met randschade 24x18cm. en 24x18,5cm. Cond.: G
Twee antieke pronkvazen van compositie metaal en rood keramiek ca. 1890 51x21xø12cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp van messing ca. 1900 in zeer goede staat, mooi uitgewerkt 56xø18cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse petroleumlamp op marmeren voet met witte glazen kap en kristallen reservoir. Houder van de kap zit los 55x11,5x11,5cm. Cond.: G
Antieke Chinese petroleumlamp (geëlectrificeerd). Hout met messing voet ca. 1900. Brander functioneerd niet meer 46x1x414cm. Cond.: G
Antieke petroleumlampca. 1900 met paarskleurige glazen reservoir, gegraveerde glazen kap en gietijzeren voet 45xø14cm. Cond.: U
Twee oude petroleumlampen met glazen reservoir. 1x met plated voet uitgewerkt 1e helft 20e eeuw 43xø15cm. 1x met messing voet 2e helft 20e eeuw 52xø16cm. Cond.: G
Antieke Chinese cloisonne opiumpijp met geintegreerd dekseldoosje 19e eeuw met bloemen ingelegd. Pijp is van brons en heeft een pincet (is echter gebroken). H.: 29cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G
Oude Amsterdamse school hanglamp met gekleurd glas ca. 1930 in goede staat 28x19cm. Cond.: G
Staande petroleumlampeind 19e eeuw met rode majolica petroleumhouder en vierkantige messing voet H.: 52cm. Cond.: G
Antieke kerkelijke hang kaarsenkroontje ca. 1900, geheel gemaakt in de gotische stijl.19xø32cm.. Cond.: G
Antieke koperen petroleumlamp ca. 1900 (kap is beschadigd) 67xø37cm. Cond.: R
Antieke bronzen thermometer ca. 1890, gemerkt "Offterdinger". Fraai uitgewerkte ornamentuur, porseleinen plaat voor de thermometer. In zeer goede staat 33x13x1cm. Cond.: U
Oude Fayence aardewerken schemerlamp 2e helft 20e eeuw (gelijmd) 84xø40cm. Cond.: R
Oude vliegende Hollander in zeer goede staat ca. 1930 (Holland) Nummer 3. 50x81x45cm. Cond.: G
Oud Afrikaans lederen sierstuk met gekleurd leer en spiegels 80x70cm.Cond.: G
Marmeren schaakspel 20e eeuw, figuren ook van marmer, compleet 25x25cm. Cond.: G
Oud Duits houtsnijwerk naar een schilderij van Carl Spitzweg 1808-1885, 29x24cm. Cond.: G
Lot divers koperwerk waaronder een grote waterbak, ketels etc. Cond.: R
Oude vooroorlogse telefoon van roodkoper met twee bellen 23x18x24cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse bronzen kurketrekker met benen handvat (stukje af) met wapen van brons (gepatineerd) 17,5xø3cm. Cond.: R
Antieke Japanse scheepskompas ca. 1900 in notenkleurige houten kist 16x19,5x19,5cm. Cond.: G
Antiek houtgesneden inktset (Schwarzwald of Beieren) met korhaan, Duitsland 23x40x21cm. Cond.: G
Drie oude messing kandelaars (3-armig) in barok stijl 20e eeuw. Geëlectrificeerd Holland 47x35cm. Cond.: G
Zeldzame antieke Italiaanse glazen spiegel in de vorm van een luit (Venetië?) ca. 1920 in zeer goede staat 66x25x4,5cm. Cond.: G