This website uses cookies

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Messing kandelaar
Starting price 20 EUR

Antieke Engelse messing kandelaar 18e-19e eeuw met uitwerppin 22x8x8cm.

Notitieblokhouder Corry Ammerlaan
Starting price 20 EUR

Dienblad
Result: 25 EUR

2 Design lampen
Result: 50 EUR

Twee moderne verchroomde lampen in goede staat 185xø27cm. Cond.: G

Kristallen plafoniere
Result: 80 EUR

2 Design schaaltjes
Starting price 25 EUR

Twee designschalen van F. Woltermann (Duitsland), handwerk vernikkeld, kopergeslagen 10x11cm. en 17x17cm. Cond.: G

2 Bronzen vazen
Result: 60 EUR

Twee bronzen vazen, classisistische stijl 20e eeuw in goede staat 36xø12cm. Cond.: G

2 Wandconsoles, engelen
Result: 20 EUR

Twee oude barok wandconsoles met putto 20e eeuw van gegoten gips met goudverf 16x17x8cm. Cond.: G

Kruisbeeld in lijst
Starting price 40 EUR

11 Gesneden doosjes
Result: 20 EUR

Elf oude Aziatische handgesneden houten doosjes Cond.: G

Houtsnippen
Starting price 30 EUR

Geprepareerde houtsnippen met 4 jongen ca. 1900, ingelijst in ovale lijst 9x71x63cm. Cond.: M

Kapstok met reeënpoten
Result: 20 EUR

Schilderij lijst
Result: 40 EUR

Antieke ovale lijst ca. 1900 in Louis Seize stijl (verguld), in zeer goede staat 53x35cm.

2 Raamhorren
Result: 10 EUR

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

5 Glas in lood ramen
Result: 40 EUR

Vijf antieke glas-in-lood ramen ca. 1900 in goede staat. 1x Met brandschildering (1 barst), 4x (57x23cm.) 1x (52x19cm.)

4x Glas in lood
Starting price 20 EUR

Diverse militaire applicaties
Result: 15 EUR

Groot kavel militaire rangorders en applicaties voor kleding 20e eeuw Europa. Cond.: G

Diverse militaire applicaties
Result: 15 EUR

Paspop
Starting price 25 EUR

Aparte kleermakerspop 50-er jaren met koperen voet, design 119x45x22cm. Cond.: G

Hollandse staande barometer
Result: 80 EUR

Doos diversen + 2 lopers
Result: 5 EUR

Doos diversen o.a; porselein, gemberpot, blakertje en tegels. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Result: 15 EUR

Barometer, groot model
Starting price 50 EUR

Antieke Zwitserse barometer met mooi snijwerk in goede staat 53x29x5cm.

Barometer
Starting price 40 EUR

Antieke Hollandse barometer van firma "A.J. Schokking Jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin" met mooi snijwerk 48x25x4cm. Cond.: G

Hanglamp
Result: 90 EUR

2 Delige haardset
Starting price 15 EUR

Oud smeedijzeren haardset ca. 1900 64-71cm. Cond.: G

Diverse militaire applicaties
Result: 15 EUR

Engelse kolenbak
Result: 30 EUR

Haardset
Result: 45 EUR

Bijzondere haardset (1 in opdracht gemaakt) van gietijzer met messing 2e helft 20e eeuw 76x16x17cm. Cond.: G

Antieke haardplaat
Result: 50 EUR

Antieke haardplaat 18e-19e eeuw zonder bewerking, in zeer goede staat 82x60cm. Cond.: G

3-Delig messing haardstel
Starting price 30 EUR

Oud 3-delig messing haardstel 1e helft 20e eeuw. 1 Schroefdraad is doorgedraaid 46-80cm. Cond.: G

Smeedijzeren wafelijzer
Starting price 20 EUR

Antiek smeedijzeren wafelijzer 19e eeuw, Holland 69x11x4cm. Cond.: G

Sieradendoosje, inlegwerk
Starting price 40 EUR

19e Eeuws sieradendoosje met inlegwerk. Lichte fineerschade 5x16,5x13cm. Cond.: G

Sieradendoos, pallisander fineer
Starting price 20 EUR

Antieke Engelse sieradendoos met pallisander fineer ca. 1900. Lichte fineerschade 9x28x18,5cm. Cond.: G

Tinnen roomstel
Result: 30 EUR

Art Deco tinnen roomstel gemerkt K.M.D. Tiel ca. 1930 24x25x15cm. Cond.: G

Tinnen penkandelaar
Starting price 225 EUR

Doos divers, 2 tinnen serviezen
Starting price 40 EUR

Doos divers tinwerk, waaronder 2 tinnen serviezen (Engels) Cond.: G

Tinnen snaveltuitkan
Starting price 50 EUR

Antieke tinnen snaveltuitkan/schenkkan eind 19e eeuw Holland. (verbogen) 32x20xø13cm. Cond.: R

Tinnen kandelaar
Starting price 40 EUR

22 Tinnen figuren
Starting price 100 EUR

22 Tinnen figuren van de firma Daalderop Holland met diverse voorstellingen.

5 Tinnen maten
Starting price 15 EUR

Vijf tinnen maten Hollands 20e eeuw 5-21cm. Cond.: G

Tinnen kinderserviesje
Starting price 60 EUR

Icoon
Starting price 40 EUR

Handbeschilderde icoon 20e eeuw, Griekenland 30x18x2,5cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Result: 60 EUR

Oude Hollandse tinnen kraantjeskan (Tiel) 20e eeuw in zeer goede staat 43x25xø14cm. Cond.: G

2 Delen tin
Starting price 30 EUR

2 Delen oud tin 20e eeuw. 1x Sierschotel Verso Raab Karcher Hamburg ø26cm. 1x Tabakspot met opschrift "Wir bergleute Sein Freizbrave Leu", met stempel Beiern 14x14cm. Cond.: G

3 Delen tin
Starting price 20 EUR

Drie delen oud tin begin 20e eeuw. 1x Jugendstil schaal ø18cm. 1x fruitschaal ø26cm. en 1x Gegraveerde bokaal 36xø11cm. Cond.: G

Theestoof met keteltje
Starting price 100 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof 18e eeuw met lade en originele hengsels. Daarbij horend een 19e eeuwse roodkoperen ketel 47x28x28cm. Cond.: G

Koperen ketel op theestoof
Starting price 100 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en daarbij een roodkoperen 19e eeuwse zakketel 59xø34cm. Cond.: G

Zilvertin schaal
Starting price 20 EUR

Antieke zilvertin Jugendstil presenteerschaal met als voorstelling een landschap met jager een reebok. Vermoedelijk Duitsland 31x21cm. Cond.: G

Globe, 19e eeuw
Result: 350 EUR

2 Houten plantenbakken
Starting price 60 EUR

Twee oude Indonesische plantenbakken 1e helft 20e eeuw met mooi houtsnijwerk en messing handgrepen 37x31x31cm. Cond.: G

Antieke wandkoffiemolem
Result: 10 EUR

Antieke wandkoffiemolen ca. 1900, groen met gouddecor 38x14x18cm. Cond.: G

Religieus paneel
Result: 90 EUR

Oud eikenhouten 19e eeuwse Gothische religieuze kanstpaneel met snijwerk (Christus) 96x51cm. Cond.: G

2 Messing theestoofjes
Starting price 25 EUR

Twee antieke messing theestoofjes ca. 1900

3 Delen tin
Starting price 10 EUR

3 Delen tin 20e eeuw. 1 Fruitschaal en 2 borden in goede staat ø30cm. Cond.: G

Uitgewerkt kistje
Starting price 40 EUR

Antiek uitgewerkt kistje met 3 lades ca. 1900 van gemengde houtsoorten, Duitsland 22x31x24cm. Cond.: G

2 Emaille bordjes
Result: 40 EUR

Twee oude emaille reclameborden voor voetverzorging (50-er/60-er jaren) met randschade 24x18cm. en 24x18,5cm. Cond.: G

2 Vazen
Starting price 100 EUR

Twee antieke pronkvazen van compositie metaal en rood keramiek ca. 1890 51x21xø12cm. Cond.: G

Typemachine
Result: 5 EUR

Petroleumlamp
Starting price 50 EUR

Antieke petroleumlamp van messing ca. 1900 in zeer goede staat, mooi uitgewerkt 56xø18cm. Cond.: U

Petroleumlamp, marm. voet
Result: 25 EUR

Antieke 19e eeuwse petroleumlamp op marmeren voet met witte glazen kap en kristallen reservoir. Houder van de kap zit los 55x11,5x11,5cm. Cond.: G

Chinese petroleumlamp
Starting price 30 EUR

Antieke Chinese petroleumlamp (geëlectrificeerd). Hout met messing voet ca. 1900. Brander functioneerd niet meer 46x1x414cm. Cond.: G

Olielamp
Result: 35 EUR

Antieke petroleumlampca. 1900 met paarskleurige glazen reservoir, gegraveerde glazen kap en gietijzeren voet 45xø14cm. Cond.: U

2 Petroleumlampen
Result: 45 EUR

Twee oude petroleumlampen met glazen reservoir. 1x met plated voet uitgewerkt 1e helft 20e eeuw 43xø15cm. 1x met messing voet 2e helft 20e eeuw 52xø16cm. Cond.: G

Cloisonne opiumpijpje
Starting price 150 EUR

Antieke Chinese cloisonne opiumpijp met geintegreerd dekseldoosje 19e eeuw met bloemen ingelegd. Pijp is van brons en heeft een pincet (is echter gebroken). H.: 29cm. Cond.: G

Antieke petroleumlamp
Result: 35 EUR

Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G

Glas-in-lood lampje
Result: 20 EUR

Oude Amsterdamse school hanglamp met gekleurd glas ca. 1930 in goede staat 28x19cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Result: 25 EUR

Staande petroleumlampeind 19e eeuw met rode majolica petroleumhouder en vierkantige messing voet H.: 52cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Result: 80 EUR

6-Lichts kaarsenkroon
Result: 107 EUR

Antieke kerkelijke hang kaarsenkroontje ca. 1900, geheel gemaakt in de gotische stijl.19xø32cm.. Cond.: G

Koperen petroleumlamp
Result: 10 EUR

Antieke koperen petroleumlamp ca. 1900 (kap is beschadigd) 67xø37cm. Cond.: R

Thermometer, goudkleurige lijst
Result: 55 EUR

Antieke bronzen thermometer ca. 1890, gemerkt "Offterdinger". Fraai uitgewerkte ornamentuur, porseleinen plaat voor de thermometer. In zeer goede staat 33x13x1cm. Cond.: U

Petroleumlamp
Result: 25 EUR

Lampevoet/schemerlamp
Result: 20 EUR

Oude Fayence aardewerken schemerlamp 2e helft 20e eeuw (gelijmd) 84xø40cm. Cond.: R

Doos koperwerk
Result: 15 EUR

Theestoof
Result: 5 EUR

Eiken bordenrekje
Result: 15 EUR

Antiek eiken bordenrekje ca. 1890 50x11x56cm. Cond.: G

Vliegende Hollander
Result: 65 EUR

Oude vliegende Hollander in zeer goede staat ca. 1930 (Holland) Nummer 3. 50x81x45cm. Cond.: G

Afrikaans kleed
Starting price 30 EUR

Oud Afrikaans lederen sierstuk met gekleurd leer en spiegels 80x70cm.Cond.: G

18e Eeuwse Atlas
Result: 100 EUR

Marmeren schaakspel
Starting price 35 EUR

Marmeren schaakspel 20e eeuw, figuren ook van marmer, compleet 25x25cm. Cond.: G

Orieëntaalse lamp
Result: 40 EUR

2 Houten figuren
Result: 5 EUR

Houtsnijwerk
Result: 40 EUR

Oud Duits houtsnijwerk naar een schilderij van Carl Spitzweg 1808-1885, 29x24cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Result: 25 EUR

Lot divers koperwerk waaronder een grote waterbak, ketels etc. Cond.: R

Oude telefoon
Starting price 25 EUR

Oude vooroorlogse telefoon van roodkoper met twee bellen 23x18x24cm. Cond.: G

Doos kleedjes
Result: 10 EUR

Doos kleedjes (gehaakt etc.) 20e eeuw Cond.: G

Bronzen kurketrekker
Result: 50 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen kurketrekker met benen handvat (stukje af) met wapen van brons (gepatineerd) 17,5xø3cm. Cond.: R

Japans kompas in kistje
Starting price 160 EUR

Antieke Japanse scheepskompas ca. 1900 in notenkleurige houten kist 16x19,5x19,5cm. Cond.: G

Houten inktstel
Starting price 60 EUR

Antiek houtgesneden inktset (Schwarzwald of Beieren) met korhaan, Duitsland 23x40x21cm. Cond.: G

Doos diversen
Result: 5 EUR

Doos divers glas- en kristalwerk 20e eeuw Cond.: G

Speculaasplank
Result: 35 EUR

Antieke 19e eeuwse speculaasplank Holland 67x11x2,5cm. Cond.: G

3 Kandelaars, 2-armig
Result: 20 EUR

Drie oude messing kandelaars (3-armig) in barok stijl 20e eeuw. Geëlectrificeerd Holland 47x35cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar 5-armig
Result: 35 EUR

Glazen spiegel, muziekinstrument
Starting price 120 EUR

Zeldzame antieke Italiaanse glazen spiegel in de vorm van een luit (Venetië?) ca. 1920 in zeer goede staat 66x25x4,5cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Result: 75 EUR