Twaalf antieke ivoren stukken uit Indonesië. Voorstellend vrouwelijke bustes op houten sokkeltjes ca. 5,5cm. hoog. Hebben gefungeerd als naamkaartjeshouder tijdens diner Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kakelende haan op het gras 1,2x13x12,6cm. Randschade Cond.: G
Twee oude glazen bierpullen met tinnen deksel. 1x Gemerkt Niedersachsen 1912, voorstelling betreft kegelen 19x13xø8cm. 1x 2e helft 20e eeuw met voetballer op het deksel 16x14xø10cm.
Chinese vaas 19e eeuw gedecoreerd met een grote tempel met figuren. Deksel mist 27,5x19cm. Cond.: G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauw decor van bamboe en bloemen. 1 Vass gelijmd bij de kraag 30xø16cm. Cond.: R
Porseleinen ovale dekseldoos, Lorens Italië 2e helft 20e eeuw. Deksel is versierd met een afbeelding van een vrouw en een meisje in een fantasietuin ø18cm.
Keramisch beeldje van "Jonas in de walvis". gemaakt door Eva Komposzt 1967, Beeld is aan de voorkant opengewerkt met binnenin Jonas 24x16x10,5cm. Cond.: G
2 Porseleinen lijsten met figuren 20e eeuw, gouddecor. 1x Man in klederdracht, 1x vrouw met klederdracht 11,5x14cm. Cond.: G
Grote platelen vaas Koninklijke plateelbakkerij Zuid Holland Gouda ca. 1930. Art Deco groen gevlamd decor 21xø18cm. Cond.: G
Twee delen porselein, plaquettes 20e eeuw. 1x Rosenthal plaquette met lijst, voorstelling van bloemen. 1x Ovale plaquette met een buste van een vrouw in zwart kleed. Ongesigneerd 10x11cm. en 8,6x7cm. ...
Twee Chinees porseleinen vazen eind 19e eeuw met bijzonder mooi decor met vogels en takken in bloei 30xø14cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen putti (knaufzeit) ca. 1900. Fakkel gebroken maar aanwezig, armen gelijmd, staart van de vogel is eraf, roze gewaad beschadigd, chips van voet af. gemerkt L52x19x20cm. Cond.: ...
Groot tableau in standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G
Grote aardewerken Japanse Satsuma vaas 1e helft 20e eeuw met decor van bladgoud en Geisha's 25xø17cm. Cond.: G
Grote Delftsblauw porseleinen sierschotel ca. 1930 Holland. Afbeeldend voorstelling naar schilderij van Otto Eerelman ø44cm. Cond.: G
3 Delen P.M.I. porselein Duitsland 20e eeuw. Gelimiteerde oplage. 1x Klok met goud en rozendecor 27cm. 1x Vrouw op canape 22cm. Cond.: G
Porseleinen beeld van een bizon 1e helft 20e eeuw. Modelnr.: 7145. Polychroom beschilderd op ovale sokkel 24cm. (1 hoorn gelijmd)
Kavel met 7 delen antiek ivoor China 1e helft 20e eeuw, waaronder 2 leeuwen, 1 olifant, 1 visser (hengel is gebroken), 2 kleine lepels en een vaas 1,5-11,5cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil geglazuurde tegel ca. 1910 met lijst 26x16cm. Cond.: G
2 Borden Delfts blauw 18de eeuw. Beide borden gedecoreerd met florale motiefen. Cond:G Ø 29 cm.
Porseleinen uil op ronde sokkel, Rehau, Bayern ca. 1910-1920. Ontwerp: Wilhelm Veit, modelnr.: 6/II. Beschadiging aan het oor en onderkant. H.: 36cm.
Zeven porseleinen KPM kerstborden in aquatinten 1977-1983. Versierd met gouddecor, gelimiteerde oplage ø20cm.