Twee bisquit porseleinen bloemenvazen 2e helft 20e eeuw met voorstellingen van een heer en dame 22x18x10cm.
Oud Delfts 3-delig polychroom kaststel, Holland handwerk 2e helft 20e eeuw 29xø14cm. en 22xø12cm. Cond.: G
Oud Makkums bont sierbord 2e helft 20e eeuw met bloemen en paradijsvogel 4xø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met bloemvaas- en plantendecor (haarscheur) 20,5xø11cm. Cond.: G
Decoratief gipsen wandversiering van een man in kledendracht met fluit. 2e helft 20e eeuw 39x20x7cm. Cond.: G
Vier oude Makkumse wandtegels ca. 1930 Holland met 18e eeuwse figuren afgebeeld 10x10cm. Cond.: G
Keramisch 3-delig Villeroy & Boch set , Torgau met merk 1929-1945. 3 Borden met Art Deco decor, randen oranje geglazuurd. 1 Bord met haarscheur 1x ø33cm. en 2x ø19,5cm. Cond.: R-G
2 Borden Delfts blauw 18de eeuw. Beide borden gedecoreerd met florale motiefen. Cond:G Ø 29 cm.
Rosenthal verzamelbord 1980, ontwerp van Björn Wiinblad (1918-2006). Polychroom beschilderd glazen bord, gelimiteerde oplage ø29cm.
Oude keramische plaquette, gemerkt "De Porseleyne Fles Delft 5 mei 1945 Nederland zal herrijzen" 14x20cm. Cond.: G
Twee porseleinen Staffordshire honden Engeland 20e eeuw. Verflaag bladert af 18x9x14cm. Cond.: G
Porseleinen ovale dekseldoos, Lorens Italië 2e helft 20e eeuw. Deksel is versierd met een afbeelding van een vrouw en een meisje in een fantasietuin ø18cm.
Kavel divers Chinees porselein 20e eeuw ø8-ø16cm. Cond.: G
Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G
Vijf diverse tegels. 2x 19e eeuws (landschapsdecor en een tegel met groene rand) Cond.: G. 3x 18e eeuw (kinderspelen, boot en dierlijk figuur) Cond.: R-S
Oud tegeltableau naar 18e eeuws voorbeeld met 6 tegels, ruiter te paard 20e eeuw. Cond.: G
Kobalt blauwe tegel 17e eeuw met een afbeelding van een zeewezen ca. 1670. Tegel is gelijmd en gerestaureerd Cond.: R
Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G