This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Platte Buiskachel
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse platte Buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en chroomwerk in zeer goede staat 79x95x81cm. Cond.: G

Bajonet
Result: 150 EUR

Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G

Antieke rokkandelaar
Result: 220 EUR

Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G

Sluitgewichten, groot
Result: 400 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1737 (compleet). 14 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 9.156gr. Cond.: G

Bronzen altaarkandelaar
Starting price 150 EUR

Grote vuurvergulde bronzen altaarkandelaar 19 eeuw met Gotische ornamentuur 78x15x15cm. Cond.: G

3 Wajang poppen
Starting price 150 EUR

Drie oude Indonesische Wajang poppen 20e eeuw. Compleet en in goede staat 58-65cm. Cond.: G

Theestoof met ketel
Result: 170 EUR

Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G

Gebrandschilderd fluitschip
Starting price 150 EUR

Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G

Jugendstil tinnen bord
Starting price 150 EUR

Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.:

2 Opgezette vogels achter glas
Starting price 140 EUR

Opgezette sperwer4 en valk in kijkvitrine , vakkundig geprepareerd 48x50x33cm. Cond.: G

Schildpaddoosje
Starting price 140 EUR

Schildpaddoosje met benen pootjes en originele slutiing 19e eeuw. 2 Haarscheurtjes in het deksel 4x12x8cm. Cond.: G

Geweer
Result: 130 EUR

Oude karabijn 1e helft 20e eeuw met bajonet, onschadelijk gemaakt. Gemerkt "MAS M1936 BKA89" In zeer goede staat 102x12x8cm. Cond.: G

2 Bronzen lampen
Result: 135 EUR

Twee grote antieke bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl 43x25x17cm. Cond.: G

Engels mahonie schrijfkistje
Starting price 125 EUR

Antiek Engels mahoniehout gefineerd schrijfkistje met origineel schrijfleer en twee keldertjes 18x51x25cm. Cond.: G

Staande schemerlamp, ijzer
Result: 125 EUR

Grote staande smeedijzeren lamp met oranje-gele cameo-glazen kap. 20e Eeuw 170xø35cm. Cond.: G

Sluitgewichten, midden
Result: 225 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G

Dienblad, inlegwerk
Starting price 120 EUR

Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G

Cloisonne tempellamp
Starting price 120 EUR

Zeldzame bronzen cloisonne Japanse wierookbrander in de vorm van een tempel en in de voet een uitgewerkte draak. Brander is 3-delig, middelste deel met een deurtje. De puntjes van het tempeldak zijn i...

Tinnen kraanpot, klein
Starting price 120 EUR

Vroeg 18e eeuwse tinnen kraantjeskan (klein model) met zwarte beschildering en in goudverf afgebeeld vogels bij het riet 35xø10cm. Cond.: G

Snijwerk hert met glas
Starting price 120 EUR

Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G

Biedermeier sleutelkastje
Result: 170 EUR

Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G

Glas in Lood raam
Result: 100 EUR

Glas-in-lood raam met Tiffany techniek 2e helft 20e eeuw. Handwerk met voorstelling van twee papegaaien 62x51cm. Cond.: G

Smeedijzeren hanglamp
Result: 110 EUR

Bijzondere grote smeedijzeren 4-lichts hanglamp, rijkelijk bewerkt met rozen en takken met blad. Begin 20e eeuw 82x86x86cm. Cond.: G

Wandelstok, ivoren heft
Starting price 100 EUR

Wandelstok begin 20e eeuw gemaakt van een tropisch hoursoort met ivoren greep. Afgewerkt met messing L.: 84cm. Cond.: G