Antieke Hollandse platte Buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en chroomwerk in zeer goede staat 79x95x81cm. Cond.: G
Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G
Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1737 (compleet). 14 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 9.156gr. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen altaarkandelaar 19 eeuw met Gotische ornamentuur 78x15x15cm. Cond.: G
Drie oude Indonesische Wajang poppen 20e eeuw. Compleet en in goede staat 58-65cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G
Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.:
Opgezette sperwer4 en valk in kijkvitrine , vakkundig geprepareerd 48x50x33cm. Cond.: G
Schildpaddoosje met benen pootjes en originele slutiing 19e eeuw. 2 Haarscheurtjes in het deksel 4x12x8cm. Cond.: G
Oude karabijn 1e helft 20e eeuw met bajonet, onschadelijk gemaakt. Gemerkt "MAS M1936 BKA89" In zeer goede staat 102x12x8cm. Cond.: G
Twee grote antieke bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl 43x25x17cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehout gefineerd schrijfkistje met origineel schrijfleer en twee keldertjes 18x51x25cm. Cond.: G
Grote staande smeedijzeren lamp met oranje-gele cameo-glazen kap. 20e Eeuw 170xø35cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G
Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G
Zeldzame bronzen cloisonne Japanse wierookbrander in de vorm van een tempel en in de voet een uitgewerkte draak. Brander is 3-delig, middelste deel met een deurtje. De puntjes van het tempeldak zijn i...
Vroeg 18e eeuwse tinnen kraantjeskan (klein model) met zwarte beschildering en in goudverf afgebeeld vogels bij het riet 35xø10cm. Cond.: G
Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G
Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G
Glas-in-lood raam met Tiffany techniek 2e helft 20e eeuw. Handwerk met voorstelling van twee papegaaien 62x51cm. Cond.: G
Bijzondere grote smeedijzeren 4-lichts hanglamp, rijkelijk bewerkt met rozen en takken met blad. Begin 20e eeuw 82x86x86cm. Cond.: G
Wandelstok begin 20e eeuw gemaakt van een tropisch hoursoort met ivoren greep. Afgewerkt met messing L.: 84cm. Cond.: G