This website uses cookies

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Bronzen luciferdoos / hanger
Result: 15 EUR

Oude bronzen bewerkte luciferdoos hanger 20e eeuw 28x9x3,5cm. Cond.: G

Russisch schaakspel
Result: 15 EUR

Russisch schaakspel met beschilderde figuren van hout 20e eeuw, compleet 30x45cm. Cond.: G

Waaier
Result: 15 EUR

Oud sleutelkastje
Result: 15 EUR

Oud sleutelkastje met Italiaanse Fayence tegel 20e eeuw 29x33x7cm. Cond.: G

Hindeloopen bordenrek
Result: 15 EUR

Koebel, 19e eeuw
Result: 15 EUR

Grote antieke 19e eeuwse koebel in goede staat (Tirol?) 21x19x28cm. Cond.: G

Indonesisch lepelrekje
Result: 15 EUR

Indonesisch lepelrekje met 6 bewerkte zilveren lepeltjes 800/000 20e eeuw 31x15x2cm. Cond.: G

Waaier, eind 19e eeuw
Result: 15 EUR

Waaier eind 19e eeuw gemaakt van been met florale motieven 20cm. Cond.: R-G

Dekselblik
Result: 14 EUR

Groot dekselblik van de firma Kaffee-Schilling Bremen 20e eeuw. Blik is gedecoreerd met figuren en engelen 34x26x20,5cm. Cond.: G

Tinnen asbak, lelie
Result: 12 EUR

Antieke Art Nouveau tinnen asbak in lelie vormgeving, gestempeld orivit ca. 1900 1,8x13,5x7,5cm. Cond.: G

Lamp met bijzettafel
Result: 10 EUR

Moderne lamp met bijzettafel, messingkleur 140cm. Cond.: G

2 Koperen wandplaquettes
Result: 10 EUR

Twee roodkoperen geslagen wandplaquettes 20e eeuw waarop een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G

Doosje met tinnen lepels
Result: 10 EUR

Bureauset
Result: 10 EUR

Asbak met figuur
Result: 10 EUR

Doosje met lepels
Result: 10 EUR

Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Result: 10 EUR

Veldkijker
Result: 10 EUR

Oude veldkijker en lederen koker gemerkt ESTRE 20e eeuw 21x21x9cm.

3 Delen messing
Result: 10 EUR

2 Voetenstoofjes
Result: 10 EUR

Notitieblokhouder Corry Ammerlaan
Result: 10 EUR

Kavel sierkleedjes
Result: 10 EUR

Kavel oude gehaakte sierkleedjes 20e eeuw Cond.: G

Dienblad met servies
Result: 10 EUR

Antieke plaque ca. 1920
Result: 10 EUR

Antieke religieuze Art Deco plaque ca. 1930 met monogram 10,6x6cm. Cond.: G