This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Schepijs houder
Result: 60 EUR

Exclusieve Art Deco schepijs bewaar-houder. Bewerkt roodkoper met deksel en glazen binnenkom. Duitsland gesigneerd ca. 1920. Prachtige vormgeving 36x45x33cm. Cond.: U

Dienblad, inlegwerk
Starting price 120 EUR

Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G

Sluitgewichten, groot
Result: 400 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1737 (compleet). 14 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 9.156gr. Cond.: G

Sluitgewichten, midden
Result: 225 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G

Sluitgewichten, klein
Result: 180 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1727 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 2.958gr. Cond.: G

Doos diversen
Result: 20 EUR

Doos diversen, onder andere; oude bijbel, visweegschaal, trompet, kruik, tafelbel, koperen sierbord, strijkijzer en kandelaar Cond.: G

Marmeren schrijfset 1910-1920
Result: 60 EUR

Complete 6-delige Art Deco marmeren bureauset bestaande uit; 2 inktpotten met reservoir, stempelkussen, briefopener en zegelstempel 10x35x202cm. Cond.: G

Aardewerk weegschaal
Result: 30 EUR

Grote keramiek weegschaal 1e helft 20e eeuw. Beschadigingen aan de rand 30x60x25cm. Cond.: G

Art Deco tafellamp
Starting price 1.200 EUR

Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G

Stenen vijzel + stamper, 17e eeuw
Result: 80 EUR

Bijzondere 17e eeuwse stenen vijzel met stamper in zeer goede staat. Bodemvondst 10xø18,5cm. Cond.: G

Pathefoon
Result: 90 EUR

Originele "His Masters Voice" grammofoon ca. 1920. Eikenhouten kast met twee deurtjes en vakverdeling voor de bakelieten platen. In zeer goede staat 40x40x50cm. Cond.: G

2 Bronzen wandblakers
Result: 80 EUR

Twee koperen 2-lichts wandlampen 1e helft 20e eeuw met originele ovale spiegels. Barok vormgeving met putti in zeer goede staat 35x17x10cm. Cond.: G

Lakstempel, 16e eeuw
Result: 30 EUR

Originele grote lakzegel gedateerd 1591 met Latijnse tekst waarin Saxonia wordt vermeld. (Saxen Duitsland). De lakzegel bevind zich nog in originele waskom. Linker gedeelte niet aanwezig Cond.: R

8 Delen bodemvondsten
Starting price 20 EUR

Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G

Schemerlamp, ijzer
Result: 75 EUR

Zware oude smeedijzeren tafellamp met oranje-geel kleurige cameo-glazen kap. 20e Eeuw 59xø21cm. Cond: G

Staande schemerlamp, ijzer
Result: 125 EUR

Grote staande smeedijzeren lamp met oranje-gele cameo-glazen kap. 20e Eeuw 170xø35cm. Cond.: G

Antieke rokkandelaar
Result: 220 EUR

Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G

Mes, John Coe
Starting price 250 EUR

Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G

Bajonet
Result: 30 EUR

Oude bajonet met schede 1e helft 20e eeuw U.618 in originele staat L.: 61cm. Cond.: G

Enkelloops penvuur jachtgeweer
Starting price 500 EUR

Enkelloops penvuur jachtgeweer 2e helft 19e eeuw met damast loop, pistoolgreep en notenhouten kolf L.: 111cm. Cond.: G

Grote Perzische kris
Starting price 20 EUR

Grote oude Perzische kris 20e eeuw van messing, plated, metaal en hout 50x10x2cm. Cond.: G

Bajonet
Starting price 30 EUR

Grote oude bajonet 1e helft 20e eeuw zonder schede, "Artilleria National", L.: 50cm. Cond.: G

Bajonet
Result: 150 EUR

Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G

Bajonet
Result: 45 EUR

Grote 19e eeuwse bajonet "XIX R.B. No. 707 7132 A.v.v. HcF", in zeer goede staat L.: 54,5cm. Cond.: G