Monogram F.B. (of S.B.) 19e eeuw, aquarel op papier, romantisch landschap met koeien en figuren bij een drenkplaats 56x38cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijck - 1981 Ibiza), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren. Bijzonder mooie voorstelling 60x70cm. Cond.: U
Atelier Albert Neuhuys (Utrecht 1845- Locarno 1914) olieverf op linnen( bedoekt) Larensch interieur met figuren 42x28 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met jonge moeder en baby in de wieg 56x65cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
Fedor v. Kregten (Diever 1871-Den Haag 1937) olieverf op linnen,(bedoekt) twee kalfjes in een landschap 24.5x18.5 cm., Cond.:G
Monogram J.K. (Johannes Koekkoek?) olieverf op paneel, 19e eeuw, tweemaster in de storm. 25.5x16.5 cm. , Cond.:G
W. Cygankov 1990 (Russische school), olieverf op linnen, getiteld "Hollands stilleven" 79x63,5cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G
A.P. Madsen (toegeschreven aan, ongesigneerd alleen naamplaat op de lijst) (1822 - 1911 Denemarken), olieverf op linnen, landschap met koeien en figuren 100x68cm. Cond.: R
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op paneel, zittend vrouwelijk naakt 13,5x18,5cm. Cond.: U
Cor Bouter (Pseudoniem Hendriks) (Gouda 1888 - Den Haag 1966), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met koeien (naar voorbeeld van A.M. Gorter). 50x70cm. Cond.: G
J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, melktijd 60x40cm. Cond.: G
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 102x120cm. Cond.: U
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 82,5x105cm. Cond.: U
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 81,5x112cm. Cond.: U
Willem Alexander Knip (Amsterdam 1883 - 1967 Blaricum), olieverf op linnen, landschap met sloot en koeien (chips verf af) 35x45cm. Cond.: G
Hubert Sattler (Gottfried Stahly-Rychen) (1817 - 1904 Oostenrijk), olieverf op paneel, berglandschap met beek, figuren en geiten 27x21cm. Cond.: G
Johanna Elisabeth (Betsy) Osieck 1915 (Amsterdam 1880 - 1968 Amsterdam), krijttekening op papier, vaas met bloemen 55x43cm. Cond.: G
A. Lopatkin 20e eeuw, Russische school. Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 26x50cm. Cond.: G
Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G