This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren chatelaine 1883
Starting price 280 EUR

Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Starting price 280 EUR

Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

Zilveren hengselbakje
Starting price 250 EUR

Hollands zilveren hengselbakje met blauw glazen inzet. Minervakopje met H: Arnhem, MT: Fa. Manikus 1908-1942 835/000 5xø10cm. Cond.: U

Zilv. theepot, ivoren dop
Result: 325 EUR

Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U

Engels zilv. spiegel
Starting price 250 EUR

Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U

Grote kandelaar
Starting price 240 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Starting price 240 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Zilveren tabaksdoos
Starting price 240 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars, klein
Starting price 225 EUR

Twee zilveren tafelkandelaars , Engels Birmingham, jaarletter O: 1938. H.: 13cm. Voet 8x8cm. Cond.: U

Zilv. thorapointer
Starting price 225 EUR

Antieke zilveren jat met 3 malachietstenen, rijkelijk bewerkt ca. 52gr. L.: 21cm. Cond.: U

Kristalschaal, zilv. hengsel
Starting price 225 EUR

Kristallen ruitjesgeslepen schaal met Hollands zilveren 835/000 hengsel. ø26 cm., Paar kleine chipjes aan kristallen rand.Cond.:G

Zilveren bonbonniere
Starting price 200 EUR

Zilveren opengewerkte presenteerschaal in prima conditie 835/000 ca. 231gr. 3x24x18cm. Cond.: U

Zilveren roomstel
Starting price 200 EUR

Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G

Zilveren beeld
Starting price 200 EUR

Buitenlands zilveren vrouwenbeeld met waterkruiken op hoofd, versierd met diverse belletjes op lichaam en klleding. ca.553 gr., H.34.5 cm., Cond.:U

Zilv. stofblik
Starting price 190 EUR

Hollands zilveren blik met huiselijk tafereel en florale voorstellingen 835/000 Amsterdam ca. 167gr. Cond.: U

Zilveren schaaltje op pootjes
Starting price 180 EUR

Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U

3-Delig zilv. peper&zout stel
Result: 180 EUR

Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Starting price 180 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje, Hollands met Franse lelieversiering. Jaarletter H: 1917, MT: R 835/000 ca. 24gr. 5x3x3cm. Cond.: U

Zilv. horloge + ketting
Starting price 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G

Zilv. horloge + ketting
Starting price 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilveren loddereindoosje
Starting price 180 EUR

Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U

Zilv. visschep
Starting price 175 EUR

Fraaie grote gegoten Hollands zilveren visschep. Voorzien van oud belastingstempel J: oud en inlands vanaf 1906. ca. 313gr. L.: 34cm. Cond.: U

2 Kristallen coupes, zilv. voet
Starting price 170 EUR

Twee kristallen coupes op zilveren voet 925/000 14xø16cm. Cond.: U

Likeurkaraf + 6 glaasjes
Starting price 160 EUR

Kristallen likeurkaraf met zilveren stop en zes bijbehorende kristallen likeurglaasjes op zilveren voet 925/000 Cond.: U