Grote bronzen figuur voorstellend een dame met kaarshouder in de hand. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw 53xø12cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, onduidelijk gesigneerd,(Dall?) voorstellende een man met hond. "Silence"
21e eeuw, 50x17x21 cm., Cond.:G
Slapende liggende Aziatisch figuur op leeuw, messing 20e eeuw 11x19x12cm. Cond.: G
Bronzen buste van een Griekse dame met kleed en opgestoken haar 21e eeuw 42x24x15cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil schaal 20e eeuw, voorstellend een zwemmende vrouw en bloemen. Zweepslagmotief 34x19x9cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse meerschuim figuren op zwart geëboniseerde sokkeltjes, 1x kind met kool en 1x kind met schaap 12x16x11cm. Cond.: G
Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een ballerina met de handen in de lucht 21e eeuw. Geheel staand op vierkante groen-marmeren plaat 45x18x13cm. Cond.: G
Bronzen plaquette met opschrift "Hollandsche IJzeren spoorwegmaatschappij 75 jarig bestaan 1839-1914", plaquette gesigneerd J.C. Wienecke ø7,5cm. Cond.: G