Groot Hutschenreuther (Duitsland) porseleinen restservies (Bavaria Exzellenz), minimale beschadigingen Cond.: R
Drie Chienese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G
Keramieken mosterdpotje met tinnen deksel, rondom versierd met diverse voorstellingen. Tweedimensionaal opgewerkt, vermoedelijk Duitsland. oortjes is gebroken en gelijmd 9xø7cm. Cond.: R
Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G