Munt van 1G Nederland uit 1847 Willem II, munt is in redelijke tot goede staat ca. 9,8gr.
Munt van 2,5G Nederland uit 1840 Willem I, munt is in redelijke staat ca. 25,05gr.
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U
Gouden munt van 10 Gulden uit 1877 Willem III, Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.
Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G
Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G
19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G
Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G
Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G
Damespistooltje 19e eeuw (onklaar), voor onder de kouseband 11cm. Cond.: R
19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.
19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G
Twee aardewerken borden 18e eeuw met donkerblauw bloemenmotief, vermoedelijk Delft. 1 bord met chip ø23,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Bijzonder mooi gemaakt.