This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Ring GG bl/wit saf.
Result: 70 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 7 blauwe en 12 witte saffieren. ø 48

Plated koffiekan
Result: 20 EUR

Prachtige plated koffiekan 20e eeuw 23x24x12cm. Cond.: G

Snijwerk hert met glas
Starting price 120 EUR

Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G

Jugendstil kachel
Result: 135 EUR

Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G

1 Gulden 1847
Starting price 15 EUR

Munt van 1G Nederland uit 1847 Willem II, munt is in redelijke tot goede staat ca. 9,8gr.

2,5G 1840 Willem I
Starting price 100 EUR

Munt van 2,5G Nederland uit 1840 Willem I, munt is in redelijke staat ca. 25,05gr.

Frans Masereel
Result: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U

Gouden 10G 1877
Starting price 100 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1877 Willem III, Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr

Reukflacon met dop
Starting price 110 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U

Bloedkoraal collier
Result: 375 EUR

Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.

Pop, Käthe Kruse
Starting price 175 EUR

Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G

Bajonet met schede
Result: 30 EUR

Bajonet in schede 19e eeuw, roestaanslag L.: 54cm.

Kris
Result: 100 EUR

Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G

Zwaard, messing greep
Result: 170 EUR

19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G

ERTL 1:18 1970 Mustang Boss 429
Result: 20 EUR

Modelauto, schaal 1:18, van ERTL. Betreft schaalmodel van een 1970 Mustang Boss 429 . Model is in erg goede staat.

Voorlader, 18e eeuw
Result: 240 EUR

Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G

Pors. babypop Becca Joyce Walt
Starting price 25 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G

2 Kunststof poppen ca. 1950
Starting price 20 EUR

Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G

Geweer
Starting price 80 EUR

Damespistooltje 19e eeuw (onklaar), voor onder de kouseband 11cm. Cond.: R

Degen
Result: 150 EUR

19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.

Degen in schede, messing greep
Result: 240 EUR

19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G

2 Blauwe borden
Starting price 25 EUR

Twee aardewerken borden 18e eeuw met donkerblauw bloemenmotief, vermoedelijk Delft. 1 bord met chip ø23,5cm. Cond.: G

Bronzen figuur, danseres
Starting price 450 EUR

Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G

Kliphanger GG.
Starting price 1.750 EUR

Kliphanger GG 750/000 in hart model, bezet met briljanten ca.3.5 crt W/SI-PI, aan achterzijde staat 750 handmontage R.Goldarbeiten, L.34 mm., ca. 1908 gr.
Bijzonder mooi gemaakt.