Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten Mechelse eethoek met 6 stoelen (93x46x44cm.) en uittrektafel (79x128x98cm.) ca. 1890. Stoelen zijn professioneel bekleed met donkergroen nappa-leder. De eethoek is in zeer goede ...
Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G
Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.
Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G
Herman Johannes van der Weele (1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap 35x24cm. Cond.: G
Frans marmeren 3-delig pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 met 8-daags uurwerk (Japy Freres). Scheur in marmer bij bijstuk 46x25x13cm. en 29x10x8cm. Cond.: G
Duitse notenfineer op vurenhout Grunderzeit bufet ca. 1890 met zuilen, snekken en bewerkte panelen. Lichte fineerschade, koplijst beschadigd. Ongerestaureerd 220x133x59cm. Cond.: R
Hollandse 19e eeuwse Willem III linnenkast, notenfineer met mooi snijwerk in goede originele staat 208x121x44cm. Cond.: G
Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...
2 Fraaie antieke geslepen kristallen karaffen op zilveren voet met parelrand motief. H.36 cm., ø10 cm., Cond.:U
Henry Moore '58 handgesigneerd (1898 - 1986 Engeland), lithografie op papier, beroemde Engelse beeldhouwer Cond.: G
Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Twee zeldzame Japanse ingekleurde prenten 18e/19e eeuw, prent op papier, geisha's in interieur 35,5x25,6cm. Cond.: G
Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G
Kwikbarometer met originele beschildering 19e eeuw, gemerkt Dutrou a Paris. In zeer goede originele staat 104x11,5x3cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G
Grote notenhouten regelateur (Duitsland) met 2 gewichten en originele opzet met secondenaanduiding 142x47x21cm. Cond.: G
Grote goudkleurige houten gestoken spiegel, Oosters model 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x82cm. Cond.: G
Moderne kersenhouten eethoek met lederen rugleuning en zitting 76x125x80cm. en 103x53x54cm. Cond.: G
Eikenhouten Neogotische omlijsting, rijk bewerkt met gothische kenmerken ca. 1900 165x77cm. Cond.: G
Meissen porseleinen lampevoet ca. 1900 Duitsland. Beschadigd en gelijmd 40xø14cm. Cond.: M
Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U
Chroom stalen revolver 19e eeuw (6-schots) in zeer goede staat 17cm. Cond.: G
Prachtige degen ca. 1900 met bewerkte bronzen handgreep met leeuwekop en naakte figuur. gegraveerd lemmet met vergulding. In zeer goede originele staat 84cm. Cond.: G
Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G
Elegant eiken Mechels buffet, ca.1890, met prachtig beeldhouwwerk in de deuren en zuilen. Etages aan de zijkanten van het bovendeel.225x120x58 cm., Cond.:G
Jan Wiegers '55, Groninger ploeg Epreuve d'artiste (Oldenhove 1893 - 1959 Amsterdam), aquatint op papier, duinlandschap Cond.: G
Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G
Jan Wiegers (Groninger ploeg) (Oldenhove 1893 - Amsterdam 1959), ets op papier, eigen druk voorstellende L. Lancee '21 20x26cm. Cond.: G
Ton Nederhoff, olieverf op paneel, vos in de sneeuw 29x24cm. Cond.: G
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G
Concordantie op de bijbel in het Duits, Hebreeuws en Grieks met alle in de bijbel voorkomende woorden. groot Folio formaat. Auteur: Friedrich Lantischen. Gedrukt te Leipzig en Frankfurt AD 1696. Handi...
Prachtig 19e eeuwse sabel met bronzen handgreep (bewerkt)en lederen schede (past niet). In goede originele staat 98cm. Cond.: G
Engelse Art Deco klok "The goldsmiths en silversmiths company 112 Regent Street London". uurwerk gesigneerd Garrard. Mahoniehouten kast en Westminster uurwerk,(kwartierslag) in zeer goede originele st...
Zeldzame marmeren Jugendstil pendule met pauw om de wijzerplaat ca. 1900. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 27x39x13cm. Cond.: G
Grote bronzen reiswekker met beschilderde porseleinen plaquettes en wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Made in France 6-kantig 18x13x8,5cm. Cond.: G
3-Delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl. Vuurvergulde armaturen, uurwerk met medaille D'Argent marmer in goede staat (zonder bel. 44x27x14cm. en 30x24x10cm. Cond.: G)
Grote oude Friese stoelklok 20e eeuw met wekkerfunctie, handbeschilderd met winterse voorstelling en Friese zwaluw 78x35x26cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1890 met zuilen en handgestoken panelen. origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat met prachtige patina 225x138x52cm. Cond.: G
Hollandse notenfineer 2-deurskast 20e eeuw in zeer goede staat (pastoorskast) 186x150x53cm. Cond.: G
Grote antieke grenenhouten tweedeurs glaskast ca. 1900 met schappen (donkergebeitst) en uitstaande panelen 200x140x43cm. Cond.: G
6-Delige gietijzeren tuinset 2e helft 20e eeuw, donkerblauw met hout. Van goede kwaliteit. Cond.: G
Oude lederen oorfauteuil 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 100x97x85cm. Cond.: R
Bronzen vrouwenfiguur in denkende houding, vermoedelijk Raedecker H.: 13cm. Cond.: G
Bronzen zittend vrouwenfiguur met paardestaart, vermoedelijk Raedecker H.: 15cm. Cond.: G
Frans compositie metalen figuur "Flore et Zephyr par Kossowski", staand op houten sokkel ca. 1890, gesigneerd Kossowski H.: 87cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur voorstellend een vrouwelijke engelenfiguur, gemonteerd op marmeren voet, 21e eeuw 55x48x12cm. Cond.: U
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Poin Pon. Voorstellend naakte dame in bad 20x31x22cm. Cond.: U
Groot bronzen paard op marmeren voet in dressuurhouding 20e eeuw 38x42x14cm.
Twee Hollandse polychroom tegels 17e eeuw met als voorstelling en dame met emmer en een dame van de zijkant. Beide met 17e eeuwse klederdracht 1,2x12,7x12,8cm. en 1,1x13x12,9cm. Cond.: G (lichte rands...
Twee prachtige Chinees porseleinen schoteltjes 19e eeuw met fijn beschilderd blauw decor (landschap en figuren) ø11,3cm. (1 met randschade) Cond.: G
Engels zilveren 925/000 theepot met ebbenhouten handvat ,op parelrand voet H.14 cm.,ø13 cm., ca.400gr., Cond.:R
3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G
Franse staande 19e eeuwse comtoise klok in grenenhouten kast. Comtoise heeft pronkslinger en is prachtig uitgewerkt. "Geuill Fauquelin A. Randan" ca. 1870. IN zeer goede staat 234x45x25cm. Cond.: G
Gegoten zilveren beugeltas aan jasseronketting met 14 wapenschildmotieven 835/000, Jaarletter: H:1917, Minervakopje F:Leeuwarden, beugelbreedte 15 cm., Cond.:U
Zeer apart collier en armband gemaakt van barnsteen, beide met sluiting GG 585/000. Collier L. 47cm., B.4 cm., armband L.20cm. B3 cm.
Andries Verleur 1909 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 45x65cm. Cond.: G
Naar Louis Apol, olieverf op linnen, winterlandschap 50x40cm. Cond.: G
Sabel ca. 1900 met leeuwekop op de handgreep en opengewerkte handbescherming. Hollandse leeuw, originele schede. In zeer goede staat Cond.: G
Franse kolompendule 19e eeuw ca. 1860 van mahoniehout met inlegwerk. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat, lichte fineerschade 48x25x13cm. Cond.: G
Franse 3-delige pendulestel van rood geaderd marmer. 8-Daags uurwerk in goede staat ca. 1890 53x27x14cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kraagvaasjes beschilderd met bloemen en vogels in de familie rose stijl eind 20e eeuw 16xø9cm. Cond.: U
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een etende eekhoorn bij een plant binnen kwadraat 1,5x13,5x12,5cm. (randschade boven) COnd.: G
Grote antieke eikenhouten bewerkte barometer met jachtmotief en Frans opschrift. In zeer goede staat 71x35cm. Cond.: G
Koloniale vitrinekast ca. 1880 van notenhout, mooi bewerkt met kroon, tollen en getorste zuilen 140x77x41cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten ca. 1890 70xø120cm. Cond.: G
Blauwglazen bonbonsschaal in zilveren montuur op zes pootjes met guirlandes motief. ø15, H.4.5 cm., Cond.:U
Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R
19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau 1e helft 20e eeuw. geheel staand op klauwpoten en origineel bronzen beslag. Meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 98x48x90cm...
Bronzen naakte damesfiguur op bronzen voet 21e eeuw 29x16x16cm. Cond.: G
Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in klederdracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...
Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U
Vier oude bespeelde Steiff dieren 20e eeuw; 1x hondje Zotly (goed), 1x haas (2 gaatjes), 1x veulen (poten beschadigd), 1x beertje (gaatje in hoofd) 12-33cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.
Ton Nederhoff, olieverf op paneel, twee ijsvogels met vis 18x24cm. Cond.: G
J.N. Bouwens fec. '52, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren en huis 38x28cm. Cond.: G
19e Eeuwse houten beschilderde (bierlak) speeldoos met Franse tekst en intarsia in deksel (bandinlegwerk). De speeldoos bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, 2 tanden missen 13x31x17cm. Co...
Prachtige eikenhouten tantalus (likeurset in houder) met 3 kristallen karaffen en 12 geslepen likeurglazen. Deze set is voorzien van nikkelen handgreep en sierwerk. In zeer goede staat 31x34x21cm. Con...
Hollandse sabel met inschrift Y.P. Mol Breda, originele heft en schede ca. 1900 75cm. Cond.: G
Oude sabel 1e helft 20e eeuw met zwaar bronzen handgreep, wat grof afgewerkt met vogelkop en originele messing schede 88cm.
Franse figurenpendule ca. 1870, gemaakt van compositie metaal en albast. Met emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk 47x34x18cm. Cond.: G
Prachtige 3-delige Art Deco pendulestel met achtdaags uurwerk en compositie metalen figuren. Wijzerplaat gesigneerd E. Davoust 25x31x11cm. en 17x10x10cm. Cond.: G
3-Delige Art Nouveau (Jugendstil) marmeren pendulestel, bestaand uit drie kleuren marmer ca. 1910. 8-Daags uurwerk 23x13x29cm. en 19x9x9cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend Napoleon op een zuil met marmeren voet 28x10x10cm. Cond.: G
Empire stijl karaffenset bestaande uit 2 kristallen karaffen met originele stop, geheel staand in goudkleurige houder op4 pootjes in de vorm van zwanen . 27x22x8 cm., Cond.:G
Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G
Grote Kantonese vaas van keramiek, omgebouwd tot lamp ca. 1900, Chip af 46xø19cm. Cond.: R
Vier Chinees porseleinen kopjes met schotels 19e eeuw, blauw bloemdecor. 1 Met lichte randschade 4,3xø6,7cm. en 2,3xø11,6cm. Cond.: G