This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Zwaard met monogram
Result: 230 EUR

Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G

Mechelse eettafel + 6 stoelen
Result: 230 EUR

Prachtige eikenhouten Mechelse eethoek met 6 stoelen (93x46x44cm.) en uittrektafel (79x128x98cm.) ca. 1890. Stoelen zijn professioneel bekleed met donkergroen nappa-leder. De eethoek is in zeer goede ...

Grote amphora vaas
Result: 230 EUR

Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G

Zilveren spiegel
Result: 225 EUR

Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.

Broche GG
Result: 225 EUR

Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.

Jan H. Bolink, stilleven
Result: 225 EUR

Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G

H.J. v/d Weele
Result: 225 EUR

Herman Johannes van der Weele (1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap 35x24cm. Cond.: G

Pendulestel
Result: 225 EUR

Frans marmeren 3-delig pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 met 8-daags uurwerk (Japy Freres). Scheur in marmer bij bijstuk 46x25x13cm. en 29x10x8cm. Cond.: G

Notenhouten buffetkast
Result: 225 EUR

Duitse notenfineer op vurenhout Grunderzeit bufet ca. 1890 met zuilen, snekken en bewerkte panelen. Lichte fineerschade, koplijst beschadigd. Ongerestaureerd 220x133x59cm. Cond.: R

Willem III kast
Result: 225 EUR

Hollandse 19e eeuwse Willem III linnenkast, notenfineer met mooi snijwerk in goede originele staat 208x121x44cm. Cond.: G

Louis Philippe secretaire
Result: 225 EUR

Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...

2 Karaffen, zilv. voet
Result: 220 EUR

2 Fraaie antieke geslepen kristallen karaffen op zilveren voet met parelrand motief. H.36 cm., ø10 cm., Cond.:U

Henry Moore
Result: 220 EUR

Henry Moore '58 handgesigneerd (1898 - 1986 Engeland), lithografie op papier, beroemde Engelse beeldhouwer Cond.: G

Schilderij, D. Pelotti
Result: 220 EUR

Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G

Twee ingekleurde prenten
Result: 220 EUR

Twee zeldzame Japanse ingekleurde prenten 18e/19e eeuw, prent op papier, geisha's in interieur 35,5x25,6cm. Cond.: G

Decoratieve weegschaal
Result: 220 EUR

Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G

Franse, witte plank barometer
Result: 220 EUR

Kwikbarometer met originele beschildering 19e eeuw, gemerkt Dutrou a Paris. In zeer goede originele staat 104x11,5x3cm. Cond.: G

Dolk, benen greep
Result: 220 EUR

Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G

Notenhouten regelateur
Result: 220 EUR

Grote notenhouten regelateur (Duitsland) met 2 gewichten en originele opzet met secondenaanduiding 142x47x21cm. Cond.: G

Gestoken spiegel, verguld
Result: 220 EUR

Grote goudkleurige houten gestoken spiegel, Oosters model 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x82cm. Cond.: G

Eethoek + 4 stoelen
Result: 220 EUR

Moderne kersenhouten eethoek met lederen rugleuning en zitting 76x125x80cm. en 103x53x54cm. Cond.: G

Eikenhouten Neogothische omlijsting
Result: 220 EUR

Eikenhouten Neogotische omlijsting, rijk bewerkt met gothische kenmerken ca. 1900 165x77cm. Cond.: G

Meissen lampevoet
Result: 220 EUR

Meissen porseleinen lampevoet ca. 1900 Duitsland. Beschadigd en gelijmd 40xø14cm. Cond.: M

Zilveren roomstel
Result: 210 EUR

Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U

Geweer
Result: 210 EUR

Chroom stalen revolver 19e eeuw (6-schots) in zeer goede staat 17cm. Cond.: G

Degen zonder schede
Result: 210 EUR

Prachtige degen ca. 1900 met bewerkte bronzen handgreep met leeuwekop en naakte figuur. gegraveerd lemmet met vergulding. In zeer goede originele staat 84cm. Cond.: G

Notenhouten hoekkastje
Result: 210 EUR

Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G

Mechels buffet
Result: 210 EUR

Elegant eiken Mechels buffet, ca.1890, met prachtig beeldhouwwerk in de deuren en zuilen. Etages aan de zijkanten van het bovendeel.225x120x58 cm., Cond.:G

Gothische console
Result: 206 EUR

Gothische console

Jan Wiegers
Result: 200 EUR

Jan Wiegers '55, Groninger ploeg Epreuve d'artiste (Oldenhove 1893 - 1959 Amsterdam), aquatint op papier, duinlandschap Cond.: G

A. Heyboer
Result: 200 EUR

Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G

Jan Wiegers, eigendruk
Result: 200 EUR

Jan Wiegers (Groninger ploeg) (Oldenhove 1893 - Amsterdam 1959), ets op papier, eigen druk voorstellende L. Lancee '21 20x26cm. Cond.: G

Nederhoff, vos
Result: 200 EUR

Ton Nederhoff, olieverf op paneel, vos in de sneeuw 29x24cm. Cond.: G

Tekening (Sepia), Klinkenberg
Result: 200 EUR

Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G

Concordantie op de bijbel
Result: 200 EUR

Concordantie op de bijbel in het Duits, Hebreeuws en Grieks met alle in de bijbel voorkomende woorden. groot Folio formaat. Auteur: Friedrich Lantischen. Gedrukt te Leipzig en Frankfurt AD 1696. Handi...

Zwaard in lederen schede
Result: 200 EUR

Prachtig 19e eeuwse sabel met bronzen handgreep (bewerkt)en lederen schede (past niet). In goede originele staat 98cm. Cond.: G

Tafelklok
Result: 200 EUR

Engelse Art Deco klok "The goldsmiths en silversmiths company 112 Regent Street London". uurwerk gesigneerd Garrard. Mahoniehouten kast en Westminster uurwerk,(kwartierslag) in zeer goede originele st...

Marmeren klok, pauw
Result: 200 EUR

Zeldzame marmeren Jugendstil pendule met pauw om de wijzerplaat ca. 1900. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 27x39x13cm. Cond.: G

Reiswekker
Result: 200 EUR

Grote bronzen reiswekker met beschilderde porseleinen plaquettes en wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Made in France 6-kantig 18x13x8,5cm. Cond.: G

Frans marmeren pendulestel
Result: 200 EUR

3-Delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl. Vuurvergulde armaturen, uurwerk met medaille D'Argent marmer in goede staat (zonder bel. 44x27x14cm. en 30x24x10cm. Cond.: G)

Friese stoelklok
Result: 200 EUR

Grote oude Friese stoelklok 20e eeuw met wekkerfunctie, handbeschilderd met winterse voorstelling en Friese zwaluw 78x35x26cm. Cond.: G

Franse eiken Henry Deux kast
Result: 200 EUR

Prachtige eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1890 met zuilen en handgestoken panelen. origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat met prachtige patina 225x138x52cm. Cond.: G

Notenhouten tweedeurskast
Result: 200 EUR

Hollandse notenfineer 2-deurskast 20e eeuw in zeer goede staat (pastoorskast) 186x150x53cm. Cond.: G

Grenen glaskast ca. 1900
Result: 200 EUR

Grote antieke grenenhouten tweedeurs glaskast ca. 1900 met schappen (donkergebeitst) en uitstaande panelen 200x140x43cm. Cond.: G

6-Delige tuinset
Result: 200 EUR

6-Delige gietijzeren tuinset 2e helft 20e eeuw, donkerblauw met hout. Van goede kwaliteit. Cond.: G

Lederen oorfauteuil
Result: 200 EUR

Oude lederen oorfauteuil 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 100x97x85cm. Cond.: R

Bronzen beeld, Raedecker
Result: 200 EUR

Bronzen vrouwenfiguur in denkende houding, vermoedelijk Raedecker H.: 13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Raedecker
Result: 200 EUR

Bronzen zittend vrouwenfiguur met paardestaart, vermoedelijk Raedecker H.: 15cm. Cond.: G

Frans beeld, compositie
Result: 200 EUR

Frans compositie metalen figuur "Flore et Zephyr par Kossowski", staand op houten sokkel ca. 1890, gesigneerd Kossowski H.: 87cm. Cond.: G

Bronzen engelenvrouw
Result: 200 EUR

Grote bronzen figuur voorstellend een vrouwelijke engelenfiguur, gemonteerd op marmeren voet, 21e eeuw 55x48x12cm. Cond.: U

Bronzen dame in bad
Result: 200 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Poin Pon. Voorstellend naakte dame in bad 20x31x22cm. Cond.: U

Bronzen paard
Result: 200 EUR

Groot bronzen paard op marmeren voet in dressuurhouding 20e eeuw 38x42x14cm.

2 Tegels, 17e eeuw
Result: 200 EUR

Twee Hollandse polychroom tegels 17e eeuw met als voorstelling en dame met emmer en een dame van de zijkant. Beide met 17e eeuwse klederdracht 1,2x12,7x12,8cm. en 1,1x13x12,9cm. Cond.: G (lichte rands...

2 Schotels, blauw geschulpt
Result: 200 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen schoteltjes 19e eeuw met fijn beschilderd blauw decor (landschap en figuren) ø11,3cm. (1 met randschade) Cond.: G

Zilveren pot
Result: 190 EUR

Engels zilveren 925/000 theepot met ebbenhouten handvat ,op parelrand voet H.14 cm.,ø13 cm., ca.400gr., Cond.:R

3-Delig pendulestel wit
Result: 190 EUR

3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G

Comtoise met kast
Result: 190 EUR

Franse staande 19e eeuwse comtoise klok in grenenhouten kast. Comtoise heeft pronkslinger en is prachtig uitgewerkt. "Geuill Fauquelin A. Randan" ca. 1870. IN zeer goede staat 234x45x25cm. Cond.: G

Zilveren beugeltasje
Result: 180 EUR

Gegoten zilveren beugeltas aan jasseronketting met 14 wapenschildmotieven 835/000, Jaarletter: H:1917, Minervakopje F:Leeuwarden, beugelbreedte 15 cm., Cond.:U

Collier + Armband barnsteen
Result: 180 EUR

Zeer apart collier en armband gemaakt van barnsteen, beide met sluiting GG 585/000. Collier L. 47cm., B.4 cm., armband L.20cm. B3 cm.

Schilderij, A. Verleurs
Result: 180 EUR

Andries Verleur 1909 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 45x65cm. Cond.: G

Schilderij, naar Louis Apol
Result: 180 EUR

Naar Louis Apol, olieverf op linnen, winterlandschap 50x40cm. Cond.: G

Geweer
Result: 180 EUR

Revolver 19e eeuw (6-schots) in goede originele staat 24cm. Cond.: G

Officiers sabel
Result: 180 EUR

Sabel ca. 1900 met leeuwekop op de handgreep en opengewerkte handbescherming. Hollandse leeuw, originele schede. In zeer goede staat Cond.: G

Kolompendule
Result: 180 EUR

Franse kolompendule 19e eeuw ca. 1860 van mahoniehout met inlegwerk. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat, lichte fineerschade 48x25x13cm. Cond.: G

Klokkenstel
Result: 180 EUR

Franse 3-delige pendulestel van rood geaderd marmer. 8-Daags uurwerk in goede staat ca. 1890 53x27x14cm. Cond.: G

Javaanse rijstkist
Result: 180 EUR

Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G

Bronzen figuur, dame
Result: 180 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen beeld, Beck
Result: 180 EUR

"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G

2 Kraagvaasjes
Result: 180 EUR

Twee Chinees porseleinen kraagvaasjes beschilderd met bloemen en vogels in de familie rose stijl eind 20e eeuw 16xø9cm. Cond.: U

Tegel eekhoorn, 17e eeuw
Result: 180 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een etende eekhoorn bij een plant binnen kwadraat 1,5x13,5x12,5cm. (randschade boven) COnd.: G

Barometer
Result: 175 EUR

Grote antieke eikenhouten bewerkte barometer met jachtmotief en Frans opschrift. In zeer goede staat 71x35cm. Cond.: G

Notenhouten vitrinekastje
Result: 175 EUR

Koloniale vitrinekast ca. 1880 van notenhout, mooi bewerkt met kroon, tollen en getorste zuilen 140x77x41cm. Cond.: G

Hangoortafel
Result: 175 EUR

Eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten ca. 1890 70xø120cm. Cond.: G

Onderzetter, zilv. montuur
Result: 170 EUR

Blauwglazen bonbonsschaal in zilveren montuur op zes pootjes met guirlandes motief. ø15, H.4.5 cm., Cond.:U

Kerkelijk schilderij
Result: 170 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R

Zwaard, messing greep
Result: 170 EUR

19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G

Wortelnoten bureau
Result: 170 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau 1e helft 20e eeuw. geheel staand op klauwpoten en origineel bronzen beslag. Meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 98x48x90cm...

Brons knielend naakt
Result: 170 EUR

Bronzen naakte damesfiguur op bronzen voet 21e eeuw 29x16x16cm. Cond.: G

3 Meissen kop & schotels
Result: 170 EUR

Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in klederdracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...

Zilveren schaal op pootjes
Result: 165 EUR

Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U

4 Stel dieren
Result: 165 EUR

Vier oude bespeelde Steiff dieren 20e eeuw; 1x hondje Zotly (goed), 1x haas (2 gaatjes), 1x veulen (poten beschadigd), 1x beertje (gaatje in hoofd) 12-33cm. Cond.: R-G

Schilderij, liggend naakt
Result: 160 EUR

Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.

Nederhoff, ijsvogels
Result: 160 EUR

Ton Nederhoff, olieverf op paneel, twee ijsvogels met vis 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, J.N. Bouwens
Result: 160 EUR

J.N. Bouwens fec. '52, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren en huis 38x28cm. Cond.: G

Muziekdoos
Result: 160 EUR

19e Eeuwse houten beschilderde (bierlak) speeldoos met Franse tekst en intarsia in deksel (bandinlegwerk). De speeldoos bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, 2 tanden missen 13x31x17cm. Co...

Tantalus
Result: 160 EUR

Prachtige eikenhouten tantalus (likeurset in houder) met 3 kristallen karaffen en 12 geslepen likeurglazen. Deze set is voorzien van nikkelen handgreep en sierwerk. In zeer goede staat 31x34x21cm. Con...

Nieuw zwaard
Result: 160 EUR

Hollandse sabel met inschrift Y.P. Mol Breda, originele heft en schede ca. 1900 75cm. Cond.: G

Zwaard in messing schede
Result: 160 EUR

Oude sabel 1e helft 20e eeuw met zwaar bronzen handgreep, wat grof afgewerkt met vogelkop en originele messing schede 88cm.

Franse pendule
Result: 160 EUR

Franse figurenpendule ca. 1870, gemaakt van compositie metaal en albast. Met emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk 47x34x18cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Result: 160 EUR

Prachtige 3-delige Art Deco pendulestel met achtdaags uurwerk en compositie metalen figuren. Wijzerplaat gesigneerd E. Davoust 25x31x11cm. en 17x10x10cm. Cond.: G

Pendulestel geel/grijs
Result: 160 EUR

3-Delige Art Nouveau (Jugendstil) marmeren pendulestel, bestaand uit drie kleuren marmer ca. 1910. 8-Daags uurwerk 23x13x29cm. en 19x9x9cm. Cond.: G

Beeld toren
Result: 160 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend Napoleon op een zuil met marmeren voet 28x10x10cm. Cond.: G

Empire stijl karaffenset
Result: 160 EUR

Empire stijl karaffenset bestaande uit 2 kristallen karaffen met originele stop, geheel staand in goudkleurige houder op4 pootjes in de vorm van zwanen . 27x22x8 cm., Cond.:G

Copier vaas
Result: 160 EUR

Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G

Vaas, Canton
Result: 160 EUR

Grote Kantonese vaas van keramiek, omgebouwd tot lamp ca. 1900, Chip af 46xø19cm. Cond.: R

4 Chinese kop&schotels
Result: 160 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes met schotels 19e eeuw, blauw bloemdecor. 1 Met lichte randschade 4,3xø6,7cm. en 2,3xø11,6cm. Cond.: G