Grote Chinese vaas 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, randschades 40xø22cm. Cond.: M
Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.
Samson porseleinen schenkkannetje met bloemdecor Frankrijk 18e eeuw, handgreep gelijmd 11x11xø8cm. Cond.: R
Zeldzame Duitse Meissen Böttger zeskantige theebus (terracotta). In zeer goede staat met plantendecor en vogels afgebeeld. 12x11x11cm. Cond.: U
Drie delen antiek Duits porselein. 1x Meissen kop&schotel (beschadigd), 1x Dresden miniatuur vaas met deksel beschilderd met gouddecor, bloemen en figuren. 1x Vaas, onduidelijk gestempeld 5xø13cm., 9x...
Meissen porseleinen lampevoet ca. 1900 Duitsland. Beschadigd en gelijmd 40xø14cm. Cond.: M
Oud porseleinen sierbord Duitsland met als afbeelding Berlin Reichstaggebäude ø31cm. Cond.: G
Zes Duitse Meissen porseleinen borden met voorstellingen uit Rusland 80-er jaren. (Riga Murmansk, Odessa Wladiwodstok, Leningrad, Isman) ø19cm. Cond.: G
Zes Duitse KPM porseleinen schaaltjes ca. 1930 met rode stempel ø10,5-ø14cm. Cond.: G
Vijf Duitse porseleinen borden o.a; 2x Dresden, 1x Nymphenburg en 2x Meissen 20e eeuw ø11,5cm. - ø19cm. Cond.: G
Zes delen Meissen porselein zwiebelmuster 20e eeuw Duitsland; 4x kopjes Stadt Meissen, 1x sauskom Stadt Meissen en 1x Petit Four schaaltje Zwaardteken 12-22cm. Cond.: G
Wit porseleinen KPM figuur Duitsland 20e eeuw van een meisje met muts en handen voor het gezicht 10,5x3x3cm. Cond.: G
Koffieset bestaande uit kop en schotel met bord, Meissen, wijnblad decor, ca.1850-1924, oor in de vorm van een zwanenhals.
Tien porseleinen borden met rozendecor, gemerkt 4x Bauscher Weiden Bert Muller Amsterdam, 1x Stad Meissen, 5x Haviland France Limoges ø21cm. - ø24cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen dekselterrine ca. 1900 met goudrand in barok vormgeving 16x32x27cm.
Negen delen serviesgoed Meissen porselein 19e eeuw; 1x grote terrine (beschadigd), 1x presenteerschaal (goed), 4 cakebordjes (2x goed, 2x chip) en 3 soepborden (goed) Cond.: R
Porseleinen kannetje (KPM) en vaasje (Rosenthal)" Schwangere Louise"ontwerper Heidenreich, Duitsland. 11-18cm. Cond.: G
Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in klederdracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...
Groot Meissen porseleinen bord 30-er jaren met bloemmotief 5xø31,5cm. Lichte randschade Cond.: R
Oud keramieken theelicht met Zwiebelmuster decor 1e helft 20e eeuw, ongemerkt 11xø13,5cm. Cond.:G
Twee delen Hollands plateel 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje Schoonhoven Holland (vlam), geel bloemdecor, haarscheur 13,5x10,5cm. 1x Grote schaal Noord Holland, grijs met rood, haarscheur 6xø30cm. Cond.: ...
Jugendstil stijl sierkan, gemerkt Colenbrander (naar), handbeschilderd met orchideeën 2e helft 20e eeuw 31x16xø11cm. Cond.: G
Grote plateel Arnhem cachepot Harmond Gelria Arnhem Holland met bloemdecor 1e helft 20e eeuw 19xø26cm. Cond.: G
Chris Lanooy aardewerken tweekleurige vaas (Holland) 13,5xø12,5cm. Cond.: U