Hollandse Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en mooie beschildering. mooie patina op de eiken kast Uurwerk met wekkerfunctie 142x35x21cm. Cond.: G
Grote kolompendule, ca. 1840 ,met vuurvergulde ornamenten en slinger. Notenhout gefineerd met inlegwerk. Bovenin beschadigingen bij de koplijst, verder in zeer goede staat 54x26x15,5cm. Cond.: G