Prachtige Jugendstil Junghans pendule met inlegwerk ca. 1900 met 8-daags uurwerk in zeer goede staat 28x33x14cm. Cond.: G
Hoge mahoniehouten tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk Engeland. In zeer goede staat 40x24x21cm. Cond.: G
Grote marmeren pendule ca. 1880 Frankrijk, uurwerk gemerkt Henri Julsieh Paris. 8-Daags uurwerk met daarop een compositie metalen buste. Chips van marmer af 47x39x13cm. Cond.: R
Pendule ca. 1890, zogenaamde Jozefien, gemerkt Junghans. In Louis Seize stijl, gemaakt van hout met messing sierwerk 37x24x12cm. Cond.: G
Prachtige 3-delige Franse pendule van massief brons. Rijk bewerkt en opengewerkt, 8-daags uurwerk, in zeer goede staat 47x25x11cm. en 34x13x11cm. Cond.: G
Franse pendule met roodmarmeren kast ca. 1890 met compositie metalen figuur en ornamentuur. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 47x27x14cm. Cond.: G