J. van Dreumel 1976, aqaurel op papier, stilleven 47x63cm. Cond.: G
J. Blom 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht 25x21cm. Cond.: G
Naar Du Chattel, Delftse tegel met voorstelling naar een schilderij, winterlandschap 12x18cm. Cond.: G
P.A. Nijgh 1945 (1876 - 1959 Enschede), aquarel op papier, Twents bospad (op 't Heesink) 40x35cm. Cond.: G
Bert van Weers, Indonesisch stilleven met kris, porseleinen kom, beeld en kleed 60x80cm. Cond.: G
Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), pastel op papier, bomen met zonlicht 50x32cm. Cond.: G
M. v. Hunnik 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met boerderij aan de waterkant 24x30cm. Cond.: G
H. Endlich (pseudoniem), Jan Knikker (1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, bosgezicht met ven 45x35cm. Cond.: G
Jan Kelderman 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht met waterpartij 30x40cm. Cond.: G
Frans Baaijens (1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twents bospad 50x76cm. Cond.: G
H. ter Haar 1984, olieverf op paneel, bosuil op een tak 39x35cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op linnen, Chinese halfnaakte vrouw 90x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: U
Schilderij Koelen ca. 1930 (waarschijnlijk G.H. Koelen Lonneker), olieverf op linnen, boerentuin met magnoliaboom 100x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kasteel 17x30cm. Cond.: G
W. Middeldorf ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met kasteel 56x44cm. Cond.:M
Bernard Medema, olieverf op linnen, landschap met berkebomen en figuren 40x60cm. Cond.: M
Jan Jetten '71, olieverf op paneel, abstracte compositie 24x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen (scheurtjes), landschap met water en riet 30x40xcm. Cond.: G
Murk van Stralen 1973 (Leeuwarden 1935 - ), olieverf op linnen, ongetiteld 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Indonesië/Spanje?), olieverf op linnen, vrouw met waterkruik en ezel (plakker en scheur) 100x75cm. Cond.: R
J. Berg, olieverf op paneel, landschap met figuur en huisje 24x18cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met kippen 18x24cm. Cond.: G
Tien Franse gravures ca. 1900 met diverse voorstellingen van figuren in originele lijsten 10,5x7,5cm. Cond.: G
Pieter Adrianus Schipperus (Rotterdam 1840 1929 Den Haag), aquarel op papier, herderin met twee koeien op een bospad 58x42cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H.m.......), olieverf op paneel, besneeuwd bosgezicht 20x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, figuren in een interieur bij haardvuur 63x48cm. Cond.: G
Rinny Reulink 1963 (1931 Velp - ), olieverf op linnen, "Hansje", breiend vrouwtje 50x40cm. Cond.: G
Han van Meegeren(1889-1947 Amsterdam),gemengde techniek op papier, Bijbelse voorstelling met gegezelde figuren. 62x48 cm., Cond.:G
Claude Monet, oliegrafie op papier, Frans landschap 65x48cm. Cond.:G
Twee oude Engelse prenten 19e eeuw, "Bibury meeting in its Palny Days", prent op papier 19x13cm. Cond.: G
Hetty Beekman, olieverf op linnen, Keulse pot met zonnebloemen 40x60cm. Cond.: G
Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 12x14,5cm. Cond.: G
v. Woudenberg, olieverf op linnen, skutsje op meer 32x40cm. Cond.: G
Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10,6x11,7cm. Cond.: G
Siddre 1938, olieverf op linnen, stilleven met bloemen in bloempotten 50x65cm. Cond.: G
Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10,7x11,7cm. Cond.: G
R. Rieger, aquarel op papier, Am Grunewald See 39x29cm. Cond.: G
J. ten Voorde, gemengde techniek op papier, abstracte collage 35x50cm. Cond.: G
Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Onduidelijk gesigneerd damesportret 10x9cm. Cond.: G
Keizerin Sisi van Oostenrijk
Aart van Dobbenburgh 1986 (1899- 1988 Amsterdam), (origineel) winterlandschap 49x36cm.
Onduidelijk gesigneerd (Haeck?), pastel op papier, vaas met rozen 22x30cm. Cond.: G
Aart van Dobbenburgh '46 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, Natascha in verzoeking uit Tolstoi's oorlog en vrede 24 dell 15x22cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, "L'inconne seizoen 1938-1939", vereniging voor kamermuziek 's Gravenhage 13x29cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh '63 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 15/25, 18e portret van Marthy 29x41cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh '82 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 40e portret van Marthy als bruid 41x60cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh '57 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 6/20, 21e landschap 29x44cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh 1963 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, dubbelportret 7e van Cosja, 19e van Marthy 46x62cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh '66 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 26e portret van Marthy 34x49cm. Cond.: U
Poen de Wijs III/V, ets op papier eigendruk, "vol-ledig-denk-beeld" 53x31cm. Cond.: G