Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, "Zonovergoten 1999", coulissenlandschap. Typisch werk van deze bekende Twents schilder, galeriewaarde € 30.000 - € 40.000, 140x170cm. Cond.: U
David Adolph Constant Artz (1837 - 1890) (UV lamp getest), olieverf op linnen, interieur met moeder en kinderen 32x42cm. Cond.: G
Carl Fahringer (1874 - 1952 Oostenrijk) (professor akademie der bildenden Künste in Wien), olieverf op linnen, korenmarkt Hoorn 36,5x26cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G
Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, dronkaard met aardsengel 100x80cm. Cond.: G
V. Cygankov 1989 (Russische school), olieverf op linnen, "Turnyras" 125x113cm. Cond.: G
Johannes Bosboom (Den Haag 1817 - 1891), gemengde techniek op papier, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x130cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 22,5x14,5cm. Cond.: U
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 14,5x22,5cm. Cond.: U
Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 150x118cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijk - 1981), olieverf op paneel, plasgezicht 34x23cm. Cond.: G
Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijspret, 4 figuren en duwslede. Sterk gecraceleerd, zeer vuil en op paneel gezet (kan er makkelijk afgehaald worden) 153x97cm. Con...
Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, boerenhoeve met ganzen 47x36cm. Cond.: G
Houten sculptuur, gesigneerd Corneille 20e eeuw, "De Kat" 20,5x35x8cm. Cond.: G
Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813 - 1883), olieverf op linnen, weids landschap met huizen, schapenkooi en schapen 38x52cm. Cond.: G
Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G