This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Zilveren vestzakhorloge
Result: 35 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), silindergang, sleutelopwinding, secondenwijzer.

Zilv. Vestzakhorloge
Result: 35 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880-1890, Zwitsers, sleutelopwinding, cilindergang Cond.: G

Zilv. horloge + ketting
Starting price 160 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Result: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Result: 25 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Metalen vestzakhorloge ca. 1920
Starting price 50 EUR

Metalen vestzakhorloge ca. 1920, savonette, Zwitserse ankergang. Glas + sec. wijzer ontbreken.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Result: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang.

3 Vestzakhorloges
Starting price 100 EUR

Kavel van 3 zilveren vestzakhorloges, beschadigd. 1x Metaal ca. 1910, cilindergang, wijzerplaat beschadigd. 1x Metaal ca. 1920, cilindergang, wijzerplaat beschadigd, secondenwijzer ontbreekt. 1x Zilve...

Ring GG bloedkoraal
Starting price 90 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een bloedkoraal. ø 52, 3.5 gr.

Oorknoppen GG bloedkoraal
Starting price 175 EUR

Oorstekers GG585/000 bezet met bloedkoraal.

Armband bloedkoraal,5 rij slot GG
Starting price 250 EUR

Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.

2 Kettingen, bloedkoraal
Result: 60 EUR

2 Kettingen van bloedkoraal, 1 met staafjes bloedkoraal L. 68 cm.,en 1 met bolletjes. L.42cm.

Bloedkoraal collier
Result: 375 EUR

Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.

Oorstekers GG bloedkoraal
Result: 85 EUR

Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.

Broche schuimgoud/parel
Starting price 85 EUR

Broche schuimgoud, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche

Hanger zilv.verg. onyx
Result: 70 EUR

Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.

Hanger zilver verg.onyx
Starting price 25 EUR

Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.

Hanger schuimgoud
Result: 70 EUR

Hanger (mussenbel) schuimgoud. ca.2.30gr.

Parelcollier 5-rij GG
Starting price 725 EUR

Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.

Broche GG
Result: 225 EUR

Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.

Hanger schuimgoud
Result: 70 EUR

Hanger (mussenbel) schuimgoud. ca. 3 gr.

Labradoriet collier 4-rij
Result: 375 EUR

Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.

Parelcollier
Result: 25 EUR

Parelcollier 10 rijig L.90cm., met onyx en zilverkogels 925/000,

Collier
Result: 20 EUR

Collier gemaakt van kweekparels,parelmoer, malachiet? en zilverelementen 925/000