Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), silindergang, sleutelopwinding, secondenwijzer.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880-1890, Zwitsers, sleutelopwinding, cilindergang Cond.: G
Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.
Metalen vestzakhorloge ca. 1920, savonette, Zwitserse ankergang. Glas + sec. wijzer ontbreken.
Kavel van 3 zilveren vestzakhorloges, beschadigd. 1x Metaal ca. 1910, cilindergang, wijzerplaat beschadigd. 1x Metaal ca. 1920, cilindergang, wijzerplaat beschadigd, secondenwijzer ontbreekt. 1x Zilve...
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
2 Kettingen van bloedkoraal, 1 met staafjes bloedkoraal L. 68 cm.,en 1 met bolletjes. L.42cm.
Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.
Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.
Broche schuimgoud, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche
Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.
Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.
Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.