This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Zilv. schaal met montuur
Starting price 320 EUR

Blauw glazen schaal in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø15 cm., H.8 cm., Gewicht zilver ca.233 gr. Cond.:U

Hollands zilv. viscouvert
Starting price 300 EUR

Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, ca. 254gr. MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U

Zilveren kandelaar
Starting price 300 EUR

Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U

Hollands zilveren theepot
Result: 340 EUR

Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U

Hollands zilv. visschep
Result: 300 EUR

Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U

Zilv. brandewijnkom
Starting price 290 EUR

1e Gehalte zilveren brandewijnkom gesieseleerd met bloemmotieven. 26x11x8.5 cm., ca.296 gr., Cond.:U

Schuitvorm, zilv. hengsel
Starting price 275 EUR

Mooi zilveren 800/000 schuitvormige hengselmand met blauwglazen inzet. Mand is opengewerkt en voorzien van lauwertakken, medaillons en guirlandes.16x10x17 cm. incl.hengsel. ca.116 gr. Cond.:U

Hollands zilv. tafelbel
Result: 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Zilv. dienblaadje, 19e eeuw
Starting price 275 EUR

Ovaal zilveren 835/000 dienblaadje met opengewerkte perlérand. Jaarletter O: 1924, MT.:Kempen Begeer & Vos, 25x17 cm., ca. 300 gr., Cond.:U

Rammelaar
Starting price 260 EUR

Antieke zilvern 835/000 rammelaar met 3 belletjes,fluitje en ivoren heft. L. ca.15 cm.

Zilveren snuifdoos
Starting price 260 EUR

Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

Zilv. bureauset
Starting price 250 EUR

4-Delige zilveren bureauset begin 1900 waaronder blanco cachet

Zilveren chatelaine 1883
Starting price 250 EUR

Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U

4 Timpaan strooiers
Starting price 250 EUR

4 Sterling zilveren Timpaan strooiers waarvan een trembleer-gestoken, H.ca.7 cm., ca.142 gr.,Cond.:U

Zilveren tabaksdoos 1875
Starting price 250 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 tabaksdoos met handgegraveerde deksel met paard en koe. Jaarletter:q, 1875, 13x7x2.56 cm., ca. 150 gr., Cond.:G

2 Delen kristal met zilver
Result: 300 EUR

Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...

Engels zilv. spiegel
Starting price 245 EUR

Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U

Grote kandelaar
Result: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Result: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Pot, zilv. montuur
Starting price 225 EUR

Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U

Ovaal schaaltje, zilv. montuur
Starting price 225 EUR

Hollands zilveren ovaal montuur,waarin blauw glazen bak, Amsterdams zilver 2e gehalte. Jaarletter:T:1929.
Chip van glasrand. 19x13x8 cm., Gewicht zilver ca.91 gr.. Cond.:G

Zilveren tabaksdoos
Starting price 220 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G

Zilveren roomstel
Starting price 200 EUR

Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G

Zilveren moccakan
Result: 320 EUR

Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U