Twee grote oude Indonesische figuren van gegoten cement 1e helft 20e eeuw (of ouder); 1x beeld met hoofd eraf (hoofd is wel aanwezig), 1x licht beschadigd. Mooie kwaliteit H.: 63cm. Cond.: R
Groot bronzen paard op marmeren voet in dressuurhouding 20e eeuw 38x42x14cm.
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Poin Pon. Voorstellend naakte dame in bad 20x31x22cm. Cond.: U
Grote bronzen figuur voorstellend een vrouwelijke engelenfiguur, gemonteerd op marmeren voet, 21e eeuw 55x48x12cm. Cond.: U
Frans compositie metalen figuur "Flore et Zephyr par Kossowski", staand op houten sokkel ca. 1890, gesigneerd Kossowski H.: 87cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1880, voorstellend Griekse god en godin gedragen op engelenhoofden, geheel staand op koperen sokkel 68-71cm. Genummerd aan de onderkant "23897" en "23961" Cond.: G
Bronzen zittend vrouwenfiguur met paardestaart, vermoedelijk Raedecker H.: 15cm. Cond.: G
Bronzen vrouwenfiguur in denkende houding, vermoedelijk Raedecker H.: 13cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld op marmeren voet met Romeinse voorstelling van 2 vrouwen in Romeins interieur met halve zuil 21e eeuw 36xø26cm. Cond.: G
Grote marmeren papegaai op marmeren sokkel 20e eeuw met messing pootjes. Staart is gelijmd 39x28x22cm. Cond.: G
Bronzen jockey op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Moreau 22x29x10cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Antiek bronzen figuur voorstellend een dansende vrouw met tamboeret ca. 1880. Beschadigd, paardestaarten afgebroken 29xø9cm. Cond.: R
Notenhouten 16e eeuws heilig figuur op aardbol met zeemonster en puttikopje. Vermoedelijk Zuid-Duitsland 24xø12cm. Cond.: G
Massief bronzen figuur van een Afro-Amerikaanse jongen met sigaar en stok op marmeren sokkel ca. 1920. Onduidelijk gesigneerd (Baltum?), mooie patina in zeer goede staat.
Bronzen naakte damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 28xø19cm.
Bronzen naakte damesfiguur op bronzen voet 21e eeuw 29x16x16cm. Cond.: G
Bronzen naakte liggende damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 16x28x13cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd B.C. Zheng. Voorstellend naakte telefonerende dame op bed 26x22x15cm. Cond.: U
Mariabeeld met speeldoos 1e helft 20e eeuw van compositie metaal 25,5x9x9cm. Cond.: G
Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G
Twee stijgerende paarden met figuren ca. 1900, gemaakt van compositie metaal. Onduidelijk gesigneerd 40x32x14cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil figuur ca. 1900 in de vorm van een dame met twee tulpen, ongesigneerd 17,5x10x8cm. Cond.: G
Grote bronzen pelikaan in Art Deco vormgeving gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 21e eeuw 47x30x17cm. Cond.: U