Zilveren 1/2 Franen 1809 Appenzell Zwitserland XF-
1 Grijze klapper met veel postfris en frankeergeldig materiaal uit de 80-er jaren, ondermeer hoge waarden Beatrix in aantallen.
2 Munten van 5 Franc Zwitserland; 1x 1939 Schützenfest Lüzern PR en 1x 1941 Bundesfeier FDC
28 Boeken Scheepvaart, Treinen, Luchtvaart
50 Munten Oostenrijk vanaf Franz Joseph waaronder serie euro's en overige munten 19e-20e eeuw
Leeuwendaalder Overijssel 1645 (schaars) Cond.: ZF/ZF+
3 Munten van 1 Ecu Frankrijk; 1x 1733 E FR-/ZF-, 1x 1735 L FR-/ZF- en 1x 1784 A FR+/ZF-