Album met ruim 200 kaarten Denekamp waaronder oude en zeer oude kaarten, allen verschillend.
5 Albums met in totaal ca. 1700 oude kaarten diverse landen, veel Duitsland
2x Roebel Rusland; 1x 1731 ZF- en 1x 1764 FR+/ZF-, 1x eigentijdse vervasling ca. 25,7gr.
14x 10 Dollar gedenkmunten Canada Olympische Spelen Montreal 1973-1976 UNC
1 Witte multoband (no. 17) met een verzameling poststukken met zeepoststempels waaronder PAQUEBOT en scheepstempels naar Nederlandse koloniën
Album met ca. 330 oude en zeer oude kaarten Nederland A-Z, allen verschillend.
Map Boekelo, Usselo, Twekkelo met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's
Map Enschede Haverstraat, Oldenzaalsestraat met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's
3 Albums met in totaal ca. 1100 oude kaarten diverse landen, veel Duitsland en personen
Thai-Ring geld 17e eeuw, zilver ca. 62gr., Tevens 4x Siam-Laos AE Bootgeld ZF
5 Munten Nederlands Indië, 1x 1 Gulden 1802 (scheepjesgulden), 1/2 gulden, 1/4 gulden, 1/8 gulden, 1/16 gulden Cond.: P
4 Albums met in totaal ca. 1100 oude kaarten diverse landen, veel Duitsland
Thaler 1765 Neurenberg PR-, prachtige patina op de keerzijde.
1x 1 Thaler Hessen-Cassel 1833 ZF- (op de rand "Gott beschirme uns") ZF-en 1x 1 Thaler 1552 FR/PR (waarschijnlijk vervalsing)
Goudgulden David van Bourgondië, zonder jaartal, Cond.: ZF
Album Noodgeld Duitsland A-B ca. 500 stuks en 7 stuks van zijde Bielefeld
Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië
4 Munten China; 1x 10 yaun 1989 999/000 zilver, 1x dollar yuan 1914 en 2x klein zilver republic
Doos oude kaarten Nederland ( voornamelijk Enschede-Hengelo)
Gouden munt van 10 Gulden uit 1898 Wilhelmina, ca. 6,7gr, Cond.: ZF+
6 Bankbiljetten van 25 Gulden Nederland; 1x 1928 G, 1x 1930 F, 1x 1940 G, 1x 1941 G, 1x 1944 ZF en 1x 1945 G
Gouden Conob Tremissis-Semis Oost Rom. Rijk Leo I 457-474 ZF, UK 171.3-6