Munt van 2,5G Nederland uit 1848 Willem II, ca. 24,85gr. Cond.: ZF+
Munt van 2,5G Nederland uit 1874 Willem III (zwaard), ca. 25gr. Cond.: ZF+
Serie euromunten en Beatrix munten waarvan enkele gepolijste stempel
2 Munten; 1x 2 Reichsmark 1926 F, Cond.: P, 1x 1 Reichsmark 1926 A, Cond.: P
Kavel van 3 munten Hindenburg; 2x 5 Mark 1936 D, 1934 A (met hakenkruis), 1x 2 mark 1939 A, Gem. Cond.: P, mooie patina!
Kavel van 4 munten met hakenkruizen; 1x 10 reichspfennig 1938 A, 1x 5 reichspfennig 1938 A, 1x 2 reichspfennig 1939 E, 1x 1 reichspfennig 1939 A
5 Munten Hessen waaronder; 1x 2 Albus 1708 B/B PR en 1x 5 Kreuzer 1763 AK ZF+.
2 Munten van 100 Francs Frankrijk Piedfort 1986 PR+ en 1987 PR
12 Munten USA; 5 munten van 1 dollar en 7 munten van 1/2 dollar
42 Munten Finland waarvan 29 munten 20e eeuw allerlei kwaliteiten en 13x euromunten UNC.
9 Zilveren munten Guernsey waaronder 2 pounds uit 1986, 1987 en 2x 1989. Tevens 25 cents uit 1972, 1977, 1978 (Proof), 1980 en 198.
Jaargangen Katholieke Illustratie 7 banden, 1951 etc.
1 Groen stockboek no. 10 met beginnersverzameling Nederland
1 DAVO-album met postfrisse automaatboekjes waaronder betere.
Kavel van 4 munten; 1x Oord Holland 1677, 3x Duit Holland 1723, 1739(P), 17?? Cond.: F
Kavel van 2 munten; 1x 2 stuiver Nijmegen 1685, 1x 2 Stuiver Kampen?, Cond.: F
Munt van 2,5 Gulden uit 1930, Wilhelmina. Munt is in redelijk tot goede staat.
Kosmos Sammelbilder Anmut und Schonheit. Kosmos-Bilder-Zentrale-Memmingen. Compleet boek met foto's (reproducties) van bekende vrouwen ca. 1930
Het Amusante Weekblad almanak vanaf 1931. 10 cents per nummer. Uitgever H. Nelissen Bilthoven
1 Blauw stockboek met 1 cent groen uit de cijferemissie van 1876 in aantallen. Leuk voor de specialist.
Kavel van 6x 2 Stuiver; Holland 16??, 1790, 1725 West Friesland 1757, 1787, 1794. Cond.: F/ZF
Kavel van 7x duit West Friesland 1663, 1702, 1720, 1751, 1754, 1765, 1739, Cond.: F/ZF
Munt van 1/2 Gulden Nederland uit 1861 Willem III, Cond.: F/ZF.
Kavel van 4 Munten; 1x 100 Franken 1955 Saarland, Cond.: P-, 1x 50 Franken Saarland 1954, Cond.: ZF, 1x 20 Franken 1954 Saarland, Cond.: ZF, 1x 10 Franken 1954 Saarland, Cond.: ZF/P.