Bourgondische kruisdaalder Overijssel 1567, iets corosie, Cond.: ZF/ZF+
Leeuwendaalder Overijssel 1616, iets corosie, Cond.: F+
Leeuwendaalder Overijssel 1645 (schaars) Cond.: ZF/ZF+
2x Ruiterschelling Gelderland uit 1691 en 1681 (met klop), Gem. Cond.: F
Gouden afslag van een bezemstuiver Gelderland 1759, Cond.: P-
Kavel van 8 munten; Dubbele stuivers Gelderland 1786, 1785, 16??, 1734, Bezemstuivers 1764, 1785, Stuivers 1757, 1756
Halve gouden rijder West Friesland 1760, Cond.: P-
Zilveren rijder West Friesland 1785, mooie patina, Cond.: P-
Kavel van 4 munten; 1x 1 Gulden Holland 1763, 1x 1 Gulden Holland 1764, 2x 1/5 Philipsdaalder Holland 1x 1572 1x zonder jaartal, Cond.: ZF-
Kavel van 4 munten; 3x 1 Gulden West Friesland 1762, 1791, 1734. Halve leeuwendaalder West Friesland 1632, Cond.: F/ZF
Gouden afslag van een bezemstuiver Holland 1739, Cond.: P-
50 Stuiver Bataafse republiek 1808,Lodeijwk Napoleon, Grote bij, mooie patina Cond.: PR-