Bourgondische kruisdaalder Overijssel 1567, iets corosie, Cond.: ZF/ZF+
Leeuwendaalder Overijssel 1616, iets corosie, Cond.: F+
Leeuwendaalder Overijssel 1645 (schaars) Cond.: ZF/ZF+
2x Ruiterschelling Gelderland uit 1691 en 1681 (met klop), Gem. Cond.: F
Gouden afslag van een bezemstuiver Gelderland 1759, Cond.: P-
Kavel van 8 munten; Dubbele stuivers Gelderland 1786, 1785, 16??, 1734, Bezemstuivers 1764, 1785, Stuivers 1757, 1756