Oude porseleinen parfumflacon met gouddecor, wapen en kroontje als stop 20e eeuw in zeer goede staat.
Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en landschapsmotief met huizen 12xø8,5cm. Cond.: G
Makkums porseleinen schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 24xø16cm. Cond.: G
Zes Societe Ceramique Maastricht kommetjes met rood landschapsdecor en figuren ca. 1900. 3 heel en 3 beschadigd 5,5xø10cm. Cond.: R
Twee keramieken sierrschotels met mangaankleurig bloemendecor "J. PLaya Lorca" 20e eeuw 26,5x19cm. Cond.: G
Makkum keramieken vaas met bont bloemendecor en molendecor in goede staat 20e eeuw 22,5x10,5x10,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en tuindecor met figuren 16,5x6,5x6,5cm.
Twee 19e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen naar 18e eeuws voorbeeld. Professioneel gerestaureerd met als voorstellingen een verliefd paar en landschappen 29x20x13cm. Cond.: G
Vijf Japans porseleinen borden 19e eeuw met landschapsmotief en figuur. 4x goed en 1x randschade ø21cm. Cond.: G
Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand 20e eeuw, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 30x21,5cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.
Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G
Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G
Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G
Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G
Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G
Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G
Twee glazen Murano vaasjes 60-er/70-er jaren; 1x groen met neutraal 24x8x8cm. en 1x melkglas met glasfusing 21x10x10cm. Cond.: G
Zware kunstglazen fruitschaal, paars met grip in bloemvorm 50-er/60-er jaren 10x32x26cm. Cond.: G
Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G
Kristallen schenkkaraf ca. 1900, amandel- en ruitgeslepen met plated montuur 28x16xø15cm. Cond.: G