Hollandse eikenhouten 18e eeuwse pastoorskast met ebbenhout, originele bolpoten, 2 lades en grote koplijst. front is in de 19e eeuw gemoderniseerd 191x178x67cm. Cond.: G
Groot zwaar bronzen 3-delig klokkenstel met 8-daags uurwerk, gemerkt Trouille A. Amiens in Louis Quinze stijl ca. 1890. 53x29x16cm. en 54x24x24cm. Cond.: G
Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G
Antieke Hollandse bijbel met 2 zilveren sloten uit 1839, groot keur te Zwolle MT: W26 Egidus Wientjes Ootmarsum, jaarletter T: 1853. 835/000 18x12x6,5cm. Cond.: U
Ring GG585/000 bezet met een saffier en diamanten. ø 56, ca.4.15 gr.
Mooie antieke Hollands zilveren gegraveerde tabaksdoos op vier pootjes 835/000, jaarletter I: 1868, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven 13x8cm. ca. 163gr. Cond.: U
Prachtige grote porseleinen antieke vaaspendule ca. 1880 met kobaltblauw- en gouddecor in empire stijl. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 51x24x19cm. Cond.: G
Hollandse eiken met notenhouten kussen rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x176x44cm. Cond.: G