This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Tinnen beker
Result: 10 EUR

Duitse tinnen sierbeker 1898 "Deutsche Turnfest Hamburg", rondom afgebeeld met Hamburgse stadsgezichten 11xø8cm.

Inktstel
Result: 10 EUR

Inktstel ca. 1890 in rococostijl van gietijzer met originele glazen reservoirs 5x20x12cm. Cond.: G

Album FDC + luchtpost
Result: 10 EUR

1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)

Stockboek diversen
Result: 10 EUR

1 Stockboek no. 9 diversen

K.R.K. negerpopje
Result: 10 EUR

Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G

Eikenhouten nachtkastje
Result: 10 EUR

Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G

Perzisch kleedje
Result: 10 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleedje 84x52cm. Cond.: G

Iranees kleed
Result: 10 EUR

Oud Iranees handgeknoopt kleed 87x69cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Result: 10 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed 120x83cm. Cond.: M

6 Krist. wijnglazen + karaf
Result: 10 EUR

6x Kristallen wijnglazen en 1 gegrvaeerde glazen karaf 18-22cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Result: 10 EUR

Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G

2 Ruitkristallen vazen
Result: 10 EUR

Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R

2 Delen aardewerk
Result: 10 EUR

Twee delen Hollands keramiek Art Deco ca. 1930; 1x schaal 6xø27cm. en 1x Miniatuur doopvont ca. 1930 gemerkt J.J. (Hans) Mengelberg, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Opschrift "Jube Domine Benedice...

5 Schalen, Thüringen
Result: 10 EUR

5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G

2 Blauwe Chinese borden
Result: 10 EUR

Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G

Makkums bordje
Result: 10 EUR

Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G

Aardewerken kruik
Result: 10 EUR

Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G

Italiaanse kruik
Result: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M

Stuiver Groningen
Result: 10 EUR

Stuiver Groningen, jaartal onbekend, hoekje uit rand, Cond.: F/ZF

2x Zilveren munt + Rand Portugal/Nederland
Result: 10 EUR

2x Zilveren munt + Rand Portugal/Nederland 2006 en 2008

6 Onbekende munten Oostenrijk
Result: 10 EUR

6 Munten Oostenrijk

44 Munten Denemarken
Result: 10 EUR

44 Munten 20e eeuw Denemarken

Nederland, oud koersgeld
Result: 10 EUR

Divers Nederlands oud koersgeld van 1ct. t/m 5 gulden. Ruim 2KG.

Veel plastic/winkelwagen munten
Result: 10 EUR

Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.