4-Delig zilveren servies in prachtige zware conditie Z2 gekeurd. Zwart gekleurde handgrepen en eikelmotief op de deksels. 835/000 ca. 1785gr. H.: ca. 20cm. Cond.: U
Ketting 925/000 L.45 cm., waaraan een hanger zilver 925/000 ø 21mm., bezet met een blauwe topaas ø 7mm., en 38 rond gefac. citrienen ø 2.5 mm.ca. 5.8 gr.
Y-vormig collier zilver 925/000 bezet amethisten L.41-46 cm., ca.17 gr.
Creolen zilver 925/000 ø16x3.2 mm., bezet met blauwe briljant ca. 0.2 crt. ( 2x0.1 crt)
Bijzonder Hollands zilveren gelegenheidsmes/briefopener met staande zilveren leeuw met stadswapen. Groot keur 835/000, MT: J.M. Visser Steenwijk, jaarletter Y: 1958 ca. 61gr. 21,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos uit Schoonhoven, Groot keur MT: G. Stekelenburg, jaarletter G: 1825. 835/000 ca. 135gr. 12,5x7x2cm. Cond.: U
Antieke Amsterdams zilveren vork, Jaarletter:F:1840, ca. 58 gr., Cond.:G
Zeer fraaie grote ajourgezaagde handgemaakte hengselmand op ovale voet voorzien van V: Buitenlandse werken 925/000 ca. 910gr. 34x22x14cm. (zonder hengselhoogte) Cond.: U