Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....
Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G
Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R
Prachtig groot Kantonees keramieken sierschotel ca. 1900 met gouddecor en diverse figuren in zeer goede staat ø41cm. Cond.: G
Prachtig groot keramieken sierschotel ca. 1920 met decor van diverse geisha's in zeer goede staat ø47cm.
Twee grote porseleinen Chinese deksel-siervazen 20e eeuw met vijverdecor met karpers in goede staat 56xø27cm. Cond.: G
Twee Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes (Engeland) ca. 1880 in compositie metalen Louis Quinze stijl lijsten. Afbeeldend tweedimensionale vrouwen uit de Griekse oudheid 19x12cm. Cond.: G
Aparte Chinees porseleinen (vlinder)dekseldoos 20e eeuw met daarin 5 hapjesschalen, rondom beschilderd 4x18x21cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren dop en blauw bloemendecor 23xø9cm. Cond.: G
Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R
Keramieken damesbuste, gemerkt Les Blues de Louviere. Art Nouveau vormgeving 20e eeuw 25x25x13cm. Cond.: G
9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.
Prachtige kutani porseleinen dekselpot 19e eeuw (fijn uitgewerkt) met goud- en bloemdecor in zeer goede originele staat 39xø18cm. Cond.: U
Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren montuur en bloemmotief met Chinese tekens 14xø10cm. Cond.: G
Chinees porseleinen knobbelvaasje 18e eeuw met vliegende haan (of roofvogel) afgebeeld 16xø9cm. Cond.: G
Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1900 met figurendecor met ambachten 32x11cm.
16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen naar 18e eeuws voorbeeld. Professioneel gerestaureerd met als voorstellingen een verliefd paar en landschappen 29x20x13cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met landschapsdecor en figuren, beide met haarscheur 25xø11cm. Cond.: M
Rozenburg Den Haag schemerlampje. In opdracht van lampenhandelaar J.J. Verburg in 1892 gemaakt. 27xø15cm. Cond.: G
Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...
Zes Hollandse bloemtegels 17e eeuw polychroom met diverse restauraties 13x13cm. Cond.: R
Art Deco schenkkan, gemonogrammeerd Wally Wieselthier, aardewerk geglazuurd in goede staat 12x19,5xø13cm. Cond.: G