This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Makkumse schenkkan
Result: 20 EUR

Makkums porseleinen schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 24xø16cm. Cond.: G

Wedgwood bord, druivenblad
Result: 20 EUR

Grote keramieken Wedgwood schaal 20e eeuw, gemerkt Statford of Etruria Wedgwood ø32,5cm. Cond.: G

Ronde schaal
Result: 20 EUR

Grote keramieken plateel schaal, gemerkt Ram Persian Made in Holland Handpainted 20e eeuw in zeer goede staat 8xø32cm. Cond.: G

Kinderserviesje
Result: 20 EUR

Twee porseleinen kinderserviesjes 1e helft 20e eeuw. Servies 1 bestaat uit 5 kopjes, 6 schotels, 1 theekannetje, melkkannetje en suikerpotje. Andere servies bestaat uit 2 kop&schotels, theepotje, melk...

Ovale broodschaal
Result: 20 EUR

Langwerpige keramieken broodschaal Societe Ceramique Maastricht ca. 1920. Roze decor en figuren 8x36x22,5cm. Cond.: G

Plateel + Makkun coupe
Result: 20 EUR

Twee delen Hollands aardewerk 20e eeuw; 1x Gouda plateel Regina ø27cm. en 1x Makkum kom ø18,5cm. Cond.: G

Vaas en asbak
Result: 20 EUR

Twee delen Chinees aardewerk 20e eeuw; 1x zware asbak met Chinese tekst 17x19,5cm en 1x grote vaas met bloemmotief 22x21x19cm. beide gemerkt F en C

Aardewerk kop/beker
Result: 20 EUR

Engelse keramieken Royal Doulton beker met handvat, handgesigneerd 1988 in de vorm van een gezicht met koninklijke vlag 11x11x8cm. Cond.: G

Keramische vaas
Result: 20 EUR

Grote aardewerken bloemvaas geglazuurd met daarop opgewerkt bloemen en vogels, vermoedelijk China 20e eeuw 21xø18cm. Cond.: G

Porseleinen oorkonde
Result: 20 EUR

Bisquit porseleinen KPM plauqette (Duitsland) van Ernst Reuter, Burgermeister von Berlin 1889-1953 11x13cm. Cond.: G

3-Delige koffieset
Result: 20 EUR

Zilver overlay porseleinen koffiekan, melkkan en suikerpot ca. 1930 Duitsland, Heinrich Porzellan 10-24cm. Cond.: G

Terracotta figuurca. 1890
Result: 20 EUR

Terracotta beeld ca. 1900, brons beschilderd Duitsland. Genummerd (chip af) 35xø17cm. Cond.: R

Aardewerken vaas, Art Nouveau
Result: 16 EUR

Franse Art Nouveau vaas (Jugendstil) van groen geglazuurd keramiek, gesigneerd Gres Morvan Beaux 24xø11cm. Cond.: G

Meissen bordje
Result: 15 EUR

Oud Meissen porseleinen bordje Swiebelmuster decor met geschulpte rand ø18cm. Cond.: G

Tafelstuk
Result: 15 EUR

Art Deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling en opgewerkt tablet, mooie vormgeving 13x21,5x21,5cm. Cond.: G

2 Blauwe borden
Result: 15 EUR

Twee aardewerken borden 18e eeuw met donkerblauw bloemenmotief, vermoedelijk Delft. 1 bord met chip ø23,5cm. Cond.: G

Blauw Chinese kom
Result: 15 EUR

Chinees porseleinen kom 19e-20e eeuw met blauw bloemendecor 7xø19,5cm. Cond.: G

Chin. kinderserviesje
Result: 15 EUR

Oud Chinees porseleinen 8-delig kinderserviesje 20e eeuw in originele opbergdoos. beschilderd met Chinese figuren in goede staat 8x20x16cm.

Makkum vaas
Result: 15 EUR

Makkum keramieken vaas met bont bloemendecor en molendecor in goede staat 20e eeuw 22,5x10,5x10,5cm. Cond.: G

Villeroy en Boch vaas
Result: 15 EUR

Grote Duitse Villeroy & Boch vaas, ontwerp Elisabeth 50-er jaren (2 haarscheuren) 30xø18cm. Cond.: R

Beschilderde tegel
Result: 15 EUR

Porseleinen tegel ca. 1900 in eiken lijst naar een schilderij v/d/ Haagse school 46x26cm. Cond.: G

3 Borden
Result: 15 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met interieur voorstelling met figuren ø20,3cm. Cond.: G

Groot Boch bord
Result: 15 EUR

Groot keramieken sierbord 20e eeuw, gemerkt Boch belgium met 16e eeuws decor van diverse figuren in kledendracht ø39cm. Cond.: G

Theekan + Fles
Result: 15 EUR

Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Chinees porseleinen theekan zonder deksel 1e helft 20e eeuw 25x32x17cm. en 1x keramieken fles (Perzië) 14x9x5,5cm. Cond.: R-G