Engelse mahoniehout fineer boekenkast met twee deurtjes, 2 lades en vakverdeling. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 186x101x45cm. Cond.: R
Lange lage tafel ca. 1900 in de vorm van Biedermeier stijl 72x192x74cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten fineer bijzetmeubel in barokstijl, orgelgebogen met 2 lades. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 64x95x44cm. Cond.: G
Kersenhouten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, glasopzet 207x124x48cm. Cond.: G
Grote eikenhouten ovaalvormige salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x138x71cm. Cond.: G
Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R
Massief eikenhouten Mechels buffetkastje ca. 1880. Deur onder met snijwerk, bovendeur met glas in lood. Glas-in-lood raam heeft enige restauratie werk 230x90x59cm.
Massief eikenhouten kussenkast 2e helft 20e eeuw, beide deuren met 2 dikke kussens en daarachter 2 laden 198x68x177cm. Cond.: G
Set van twee Engelse armleunstoelen massief mahonie,met gedraaide poten en rose velours bekleding.
106x70x66 cm., Cond.:G
Engels 19e eeuwse schrijftafel met intarsia, 5 lades en origineel schrijfleder. Origineel beslag en koperen wieltjes in goede originele staat 75x105x62cm. Cond.: G
Prachtige antieke massief eikenhouten bureaustoel met goede lederen bekleding. Kopergenageld en onderling verbonden poten Cond.: G
Eikenhouten etagere 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 47x31x46cm. Cond.: G